Druhé kolo krajského přeboru družstev dorostu a juniorů se uskutečnilo na zrekonstruovaném městském stadionu. Domácí atlety reprezentovali juniorky a junioři. Družstvo chlapců obsadilo konečné čtvrté místo a to mu patří i v průběhu soutěže. Úspěšně si vedl trojskokan Petr Stojanov, který v této disciplíně zvítězil, když zaostal o tři centimetry za hranicí 13 m.
O poznání lépe si vedly dívky, které v nekompletním složení vybojovaly třetí místo a celkově jsou druhé. Tím si prakticky již nyní zajistily postup do podzimního semifinále mistrovství republiky družstev. Dařilo se Kateřině Svobodové, která časem 13,35 vteřiny zvítězila na trati 100 metrů a v osobním zlepšení 26,88 vteřiny byla třetí na dvojnásobné trati. Dvakrát druhá skončila Monika Šorejsová – na 400 metrů překážek (1:11,37) a v trojskoku (10,15).
Další body pro družstvo přidaly Denisa Hejtmánková ve skoku vysokém, běžkyně Petra Kučerová a Michaela Kovářová, které spolu s Šorejsovou vybojovaly druhé místo ve štafetě na 4x400 metrů.