FBK Jičín – Florbalová akademie MB Ovocné Báze 6:2 (3:0, 1:2, 2:0). Góly a asistence: Exnarová (Mikolášková), Floriánová (Chlumská), Floriánová (Špíglová), Exnarová (Kopánková), Kopánková, Floriánová (Šudová). Vyloučení: 1:0 (Vacková – 2 minuty blokování hokejky). Neúčast útočnic Pitthardové a Konířové nahradil trenér Pokorný dalšími juniorskými nadějnými hráčkami a vyplatilo se. Za herní důvěru se mladičké hráčky Exnarová s Floriánovou odměnily týmu celkem pěti výstavními góly, za to jim patří veliká pochvala.

FbŠ Bohemians B – FBK Jičín 1:2 (0:0, 1:0, 0:2). Góly a asistence: Mikolášková (Exnarová), Kolumpková (Růžičková). Vyloučení: 0:4 (Růžičková – 2 minuty vysoká hokejka, Vacková – 2 minuty ruka, Kolumpková – 5 minut vysoká hokejka, Chlumská – 2 minuty sekání).

Druhé utkání bylo vyhecované už před úvodním hvizdem. Na soupisku Bohemky totiž na poslední chvíli přibyla čtyři jména hráček, které dorazily z extraligového zápasu. Utkání bylo opravdu vyhrocené a rozhodčí si nedali do svého řízení příliš mluvit. Soupeřky tak dostaly výhodu čtyř přesilovek v podobě celkem jedenácti minut, ale Jičín prostě makal. Děvčata ustála i minutu a půl oslabení ve třech hráčkách. A tak bylo na čase soupeřky potrestat. Nejprve Mikolášková ze za brány uložila míček do klokaní klece, a pak dvacet vteřin před koncem zápasu odčinila svůj pětiminutový trest kapitánka Kolumpková a vyslala vítěznou střelu.

FBK Jičín: Špíglová – Kolumpková, Hučíková, Růžičková, Vacková, Vondrovicová – Mikolášková, Floriánová, Šudová, Chlumská, Kopánková, Exnarová. Trenér: Tomáš Pokorný.

Další kolo 1. ligy divize I žen se uskuteční 3. března v Jičíně. Děvčata odehrají dvě důležitá utkání v 10.30 s Litvínovem a Budějovicemi (15). ⋌(kk).

1. Herbadent Praha ⋌16 0 4 169: 74 48
2. FBC Č. Budějovice ⋌13 1 6 64: 50 40
3. FBK Jičín ⋌12 0 8 87: 84 36
4. Tatran Střešovice ⋌8 4 8 92: 94 28
5. MB Ovocné Báze ⋌8 2 10 89:105 26
6. Bivojky Litvínov ⋌6 4 10 76: 85 22
7. TJ JM Chodov B ⋌7 1 12 67:104 22
8. Elite Praha B ⋌6 3 11 63: 90 21