1. třída mužů: Jičín B – Rovensko p. Tr. A 14:4 (Červenka, Fejtek, Kříž st., Doule 3,5 – T. Vágenknecht 4), Hořice B – Kopidlno A 12:6 (Polák 4,5 – Tomášek 3), Stará Paka C – Libáň 6:12 (Vávra 2,5 – Horák, Vaníček 4,5), Popovice A – Železnice B 9:9 (Pažout, M. Voldán 2,5 – Jindra, Tominec 2,5), Valdice B – Nová Paka C 17:1 (Kašpar, Kohout 4,5 – Sochor 1), Lány A – L. Bělohrad A 4:14 (Ulrych 2,5 – Petřivý ml. 4,5).

 1. Jičín B ⋌2 0 0 26:10 6
 2. Libáň ⋌2 0 0 24:12 6
    L. Bělohrad A ⋌ 2 0 0 24:12 6
 4. Železnice B ⋌1 1 0 21:15 5
 5. Valdice B ⋌1 0 1 25:11 4
 6. Kopidlno A⋌ 1 0 1 20:16 4
 7. Hořice B ⋌1 0 1 18:18 4
   Popovice A ⋌ 0 2 0 18:18 4
 9. Nová Paka C ⋌ 0 1 1 10:26 3
10. Stará Paka C⋌ 0 0 2 12:24 2
11. Lány A⋌ 0 0 2 10:26 2
12. Rovensko p. Tr. A⋌ 0 0 2  8:28 2

Příští kolo: Lázně Bělohrad A – Jičín B, Nová Paka C – Lány A, Železnice B – Valdice B, Libáň – Popovice A, Kopidlno A – Stará Paka C, Rovensko p. Tr. A – Hořice B.

2. třída mužů: Kopidlno B – Lány B 11:7 (Procházka, Hladík 4,5 – Zahradník, J. Čeřovský, Stuchlík 2), Lázně Bělohrad C – Jičín C 12:6 (Hoza 4,5 – Kunášek, Rejha 2,5), Nová Paka D – Butoves A 6:12 (Fišar 2,5 – M. Zhouf, Vích 3,5), Veliš A – Úbislavice A 6:12, Butoves B – Žlunice 11:7 Frýba, Hlawatschke st. 3,5 – Palička 3), Lázně Bělohrad B – Nemyčeves B 8:10 (Zívr 3 – T. Trč 4).

 1. Nemyčeves B⋌ 2 0 0 23:13 6
 2. Butoves A⋌ 2 0 0 22:14 6
 3. Kopidlno B⋌ 1 1 0 20:16 5
 4. L. Bělohrad C⋌ 1 0 1 20:16 4
    Lány B ⋌ 1 0 1 20:16 4
   Úbislavice A⋌ 1 0 1 20:16 4
 7. Nová Paka D ⋌1 0 1 16:20 4
   Veliš A⋌ 1 0 1 16:20 4
   Butoves B ⋌1 0 1 16:20 4
10. L. Bělohrad B ⋌ 0 1 1 17:19 3
11. Žlunice ⋌0 0 2 15:21 2
12. Jičín C ⋌0 0 2 11:25 2

3. třída mužů: Radim A – Lázně Bělohrad D 14:4 (Míka 4,5 – Jungling 2), Nemyčeves C – Kopidlno C 12:6 (Tintěra, Hrdý 3,5 – Kohut 4), Sobotka – Valdice C 12:6 (Hromek 4,5 – Bukartyk 3,5), Železnice C – Chomutice A 7:11 (Vraštil 3,5 – Břeský 4,5), Miletín A – Nová Paka 15:3 (Rais, Rychtera, Novák 4,5 – Erlebach, Vavrinec, Štefan 1), Rovensko p. Tr. B – Hořice C 10:8 (Horáček 3,5 – Rypl 4).

Příští kolo: Nemyčeves B – Kopidlno B, Žlunice – Lázně Bělohrad B, Úbislavice A – Butoves B, Butoves A – Veliš A, Jičín C – Nová Paka D, Lány B – Lázně Bělohrad C.

 1. Miletín A ⋌2 0 0 27: 9 6
 2. Radim A⋌ 2 0 0 25:11 6
 3. Chomutice A ⋌2 0 0 24:12 6
 4. Nemyčeves C ⋌ 1 0 1 19:17 4
 5. Železnice C ⋌ 1 0 1 18:18 4
 6. Rovensko B ⋌ 1 0 1 17:19 4
   Sobotka⋌ 1 0 1 17:19 4
   Valdice C⋌ 1 0 1 17:19 4
 9. L. Bělohrad D⋌ 1 0 1 15:21 4
10. Hořice C⋌ 0 0 2 14:22 2
11. Kopidlno C⋌ 0 0 2 13:23 2
12. Nová Paka E ⋌0 0 2 10:26 2

Příště: Hořice C – Radim A, Nová Paka E – Rovensko p. Tr. B, Chomutice A – Miletín A, Valdice C – Železnice C, Kopidlno C – Sobotka, Lázně Bělohrad D – Nemyčeves C.

4. třída, muži A: Úbislavice B – Radim B 10:8 (Z. a L. Vítovi 3,5 – Šimek, Čermák 3), Hořice D – Miletín B 10:8 (Kárník 3,5 – Bezvoda 4,5), Chomutice B – Roškopov 11:7 (Průša 4 – Jos. Krejčí 3,5), Popovice C – Stará Paka D 12:6 (Jar. Novotný 4,5 – Knap 3) a volno L. Bělohrad E.
4. třída, muži B: Radim C – Jičín D 14:4 (Holzer, Novák 4,5 – Fedor 2), Slatiny – Butoves C 13:5 (Svobodová, Palička 3,5 – Cír 4), Nemyčeves D – Popovice B 6:12 (Stránský 3 – Málek 4,5), Železnice D – Veliš B 10:8 (Vraštil,Kabela st. 3 – Veselý 4,5) a volno Rovensko C.⋌ (n)