Také v kategorii do 19 let dosáhli zástupci jičínských klubů řady významných úspěchů na sportovištích doma i v zahraničí. Potěšitelné je, že většina z nich si dobře vedla i v soutěžích dospělých.

Cenné medaile

Prvenství získal judista Tomáš Vaníček, účastník mistrovství světa juniorů v Paříži, mistr republiky mezi juniory, třetí na mistrovství republiky mužů a nejúspěšnější závodník v první lize mužů. Druhý skončil jeho bratr Michal Vaníček, bronzový medailista z mistrovství republiky mužů a stříbrný mezi juniory. Také on je juniorským reprezentantem.

Třetí skončila sympatická basketbalistka Kateřina Vařechová, výrazná opora ligových dorostenek.

Také kolektivy jsou úspěšné. Vítězky, florbalové dorostenky, se mohou pochlubit prvenstvím v nejvyšší soutěži této kategorie. Mladší dorost HBC Jičín vyhrál českou skupinu nejvyšší soutěže 1. ligy a na mistrovství republiky vybojoval stříbrnou medaili. Třetí starší basketbalové dorostenky hrají několik let nejvyšší soutěž kategorie.

Kategorie mládeže do 19 let: 1. Tomáš Vaníček (judo, SKP JUDO Jičín), 2. Michal Vaníček (judo, SKP JUDO Jičín), 3. Kateřina Vařechová (basketbal, BSK TJ Jičín), 4. Blanka Lisá (golf, Golf club Jičín), 5. Martin Stehlík (box, Box club Jičín), 6. Jakub Kolomazník (házená, HBC Jičín), 7. Jan Vocásek (házená, HBC Jičín), 8. Klára Kosáková (atletika, AC TJ Jičín), 9. Renáta Kocourková (aerobic, Fit Aerobic 1. ZŠ Jičín), 10. Eliška Kopánková (florbal, FBK Jičín).
Kolektivy: 1. FBK Jičín (florbal, dorostenky), 2. HBC Jičín (házená, mladší dorost), 3. BSK TJ Jičín (basketbal, starší dorostenky).