Okresní přebor, muži A: Nemyčeves – Rovensko 15:3 (Grym, Kašík 4,5 – T. Vágenknecht 2), Kopidlno – Popovice 12:6 (Horák 3,5 – P. Kazda 3), Železnice B – Lány 12:6 (Jiřiště 4,5 – M. Vokrouhlecký 3), Nová Paka B – Veliš 16:2 (Luňák, Fišar 4,5 – V. a R. Pažoutovi 1), Libáň – Hořice B 12:6 (Vaníček 3,5 – Vzorek 3,5), Jičín D – Lázně Bělohrad B 15:3 (Doule, Rejha, Bilanský 4,5 – Jungling, J. Šulc, Rolf 1).

 1. Nová Paka B ⋌17 0 1 241: 83 52
2. Kopidlno A ⋌14 1 2 218:106 49
3. Popovice A ⋌10 4 4 178:146 42
4. Nemyčeves A⋌  9 2 7 182:142 38
5. Libáň  ⋌8 4 6 179:145 38
6. Hořice B  ⋌7 6 5 177:147 38
7. Železnice B ⋌ 8 4 6 168:156 38
8. L. Bělohrad B ⋌ 5 2 11 124:200 30
9. Lány A ⋌ 4 3 11 120:204 29
10. Veliš B ⋌ 4 1 13 127:197 27
11. Jičín D ⋌ 4 1 13 120:204 27
12. Rovensko p. Tr. ⋌ 2 2 14 110:214 24

Okresní přebor, muži B: Nemyčeves B – Radim 13:5 (Tintěra 4,5 – Myšík 3), Lázně Bělohrad C – Žlunice 13:5 (Jiří Šulc 3,5 – Palička 4,5), Hořice C – Lány B 5:13 (J. Zelený ml., Jelínek 2 – J. a P. Čeřovští 4,5), Valdice B – Nová Paka C 12:6 (Bilanský, M. Novotný 4,5 – Stuchlík 2,5), Rovensko B – Stará Paka C 5:13 (Kozák 2 – Pánek st., Vávra 4,5), Butoves – Kopidlno B 5:13 (Žďárský 3,5 – Procházka 4,5).

 1. Valdice B ⋌14 1 3 208:116 47
2. Stará Paka C ⋌12 4 2 202:122 46
3. L. Bělohrad C ⋌11 3 4 199:125 43
4. Nemyčeves B ⋌11 1 6 173:151 41
5. Kopidlno B ⋌ 9 4 5 184:140 40
6. Lány B ⋌ 9 2 7 186:138 38
7. Butoves A ⋌ 8 1 9 161:151 35
8. Nová Paka C ⋌ 7 3 8 160:154 35
9. Žlunice ⋌ 5 2 11 139:185 30
10. Hořice C ⋌ 4 3 11 125:189 29
11. Rovensko p. Tr. B⋌  3 1 14 100:224 25
12. Radim A ⋌ 2 1 15 107:217 23

Okresní přebor, muži C: Lány C – Butoves B 15:3 (Forman 4,5 – V. Zhouf 1,5), Jičín F – Miletín 14:4 (Turek 4,5 – Rais 2), Úbislavice A – Nemyčeves C 14:4 (Morávek 4,5 – Brett 2), Nová Paka D – Nová Paka E 11:7 (Šmidrkal 4,5 – Svoboda 3), Popovice B – Železnice C 14:4 (Chloupek 4,5 – Hrabala 2), Sobotka – Lázně Bělohrad D 3:15 (Macoun, Fejfar, Ježek 1 – Balcar, Stehlík 4,5).

 1. Nová Paka D⋌ 17 0 1 218:106 52
2. Lány C ⋌15 0 3 212:112 48
3. Nová Paka E ⋌10 3 4 179:147 41
4. L. Bělohrad D ⋌10 1 7 174:150 39
5. Úbislavice A ⋌10 1 7 168:146 39
6. Butoves B ⋌ 8 2 7 158:166 36
7. Miletín ⋌ 6 2 10 133:191 32
8. Železnice C ⋌ 5 3 10 148:176 31
9. Jičín E ⋌ 5 2 11 148:176 30
10. Popovice B⋌  5 1 12 135:189 29
11. Nemyčeves C⋌  4 2 12 131:193 28
12. Sobotka ⋌ 2 5 11 140:184 27

Okresní přebor, muži D: Stará Paka D – Rovensko C 13:5 (Hruška, Vávra 4,5 – J. Vágenknecht, Suchý 2), Kopidlno C – Lázně Bělohrad E 14:4 (Kohut, Kodet 4,5 – Malý 2), Hořice D – Nemyčeves D 11:7 (Jelínek 4,5 – Bareš 3), Veliš B – Chomutice 14:4 (Šťastný 4,5 – Vaníček, Tázler 1,5), Slatiny – Úbislavice B 2:16 (Palička 2 – Milický, R. Vít 4,5), Roškopov – Radim 0:18 (Čermák, Nidrle, Brendl, Kalenský 4,5), Butoves C – Jičín F 4:14 (Tajčová 3 – Rajm ml. 4,5). (n)

 1. Kopidlno C ⋌19 0 2 259:119 59
2. Rovensko p. Tr. C ⋌18 0 3 263:115 57
3. Stará Paka D⋌ 16 1 4 257:121 54
4. Veliš B ⋌16 1 4 248:130 54
5. Chomutice ⋌13 1 7 224:154 48
6. Úbislavice B ⋌12 2 7 224:154 47
7. Hořice D⋌ 11 2 8 212:166 45
8. Radim B  ⋌9 2 10 208:170 41
9. Jičín E⋌  9 0 12 178:200 39
10. Nemyčeves D  ⋌7 1 13 173:205 36
11. Butoves C  ⋌5 1 15 136:242 32
12. Roškopov ⋌ 4 0 17 101:277 29
13. L. Bělohrad E  ⋌2 1 18 107:271 26
14. Slatiny ⋌ 0 0 21 52:326 21