Okresní přebor, muži A: Hořice B – Nemyčeves A 9:9 (Polák, Vzorek 3,5 – Kubík 3,5), Veliš A – Lázně Bělohrad B 10:8 (Skrbek 4,5 – Žáček 3), Lány A – Jičín D 11:7 (M. Vokrouhlecký 4 – Kříž st. 2,5), Popovice A – Libáň 13:5 (M. Voldán, P. Kazda 4,5 – Horák, Vaníček 2), Rovensko p. Tr. A – Nová Paka D 2:16 (T. Vágenknecht 2 – Luňák, Grof 4,5), Kopidlno A – Železnice B 12:6 (Horák 4,5 – Breuer 3).

 1. Nová Paka B ⋌15 0 0 203: 67 45
2. Kopidlno A ⋌12 1 2 184: 86 40
3. Popovice A  ⋌9 3 3 153:117 36
4. Hořice B  ⋌7 5 3 156:115 34
5. Libáň ⋌ 6 4 5 146:124 31
6. Nemyčeves A ⋌ 7 2 6 145:125 31
7. Železnice B ⋌ 6 3 6 137:133 30
8. Lány A ⋌ 4 3 8 106:164 26
9. L. Bělohrad B ⋌ 4 2 9 107:163 25
10. Jičín D ⋌3 0 12 92:178 21
11. Rovensko p. Tr. A 2 2 11 92:178 21
12. Veliš A  ⋌2 1 12 100:170 20


Okresní přebor, muži B: Stará Paka C – Nemyčeves B 14:4 (T. Pánek, Kamler 4,5 – Stránský 2), Nová Paka C – Kopidlno B 12:6 (Knap 4,5 – Hladík 3,5), Lány B – Butoves A 12:6 (J. a P. Čeřovští 3,5 – Buchar, Žďárský 3), Žlunice – Rovensko p. Tr. B 13:5 (Palička, Smutný 4 – Brožek st., Bém 2,5), Radim A – Valdice B 4:14 (Míka 2,5 – Z. Novotný 4), Lázně Bělohrad C – Hořice C 14:4 (Jiří Šulc 4,5 – J. Zelený ml. 3).

 1. Valdice B ⋌11 1 3 171: 99 38
2. Stará Paka C ⋌ 9 4 2 160:110 37
3. Lázně Bělohrad C ⋌ 9 3 3 166:104 36
4. Kopidlno B ⋌ 8 4 3 163:107 35
5. Butoves A ⋌ 8 1 6 146:122 32
6. Nemyčeves B ⋌ 8 1 6 134:136 32
7. Lány B ⋌7 2 6 149:121 31
8. Nová Paka C ⋌ 5 3 7 127:133 28
9. Žlunice ⋌ 4 2 9 115:155 25
10. Hořice C ⋌ 3 3 9 106:164 24
11. Rovensko p. Tr. B ⋌3 1 11 91:179 22
12. Radim A ⋌2 1 12 92:178 20


Okresní přebor, muži C: Železnice C – Lány C 5:13 (M. a F. Kabelové 2 – Stuchlík, Forman 4,5), Nová Paka E – Lázně Bělohrad D 13:5 (Svoboda 4,5 – Balcar 2,5), Nemyčeves C – Sobotka 11:7, (R. Trč st., Brett 4,5 – Kozák, Fejfar 2), Miletín – Popovice B 8:10 (Novák 3 – Chloupek 4,5), Butoves B – Nová Paka D 4:14 (V. Zhouf 1,5 – Stuchlík, Šmidrkal 4,5), Jičín E – Úbislavice A 8:10 (Zikmund, Turek 2,5 – Morávek 4,5).

 1. Nová Paka D ⋌14 0 1 174: 96 43
2. Lány C⋌ 12 0 3 174: 96 39
3. Nová Paka E ⋌ 9 2 4 150:120 35
4. Úbislavice A ⋌ 9 1 5 143:127 34
5. Lázně Bělohrad D ⋌ 8 1 6 136:134 32
6. Butoves B ⋌ 6 2 7 131:139 29
7. Železnice C ⋌ 5 2 8 133:137 27
8. Miletín ⋌ 5 2 8 117:153 27
9. Jičín E ⋌ 4 2 9 121:149 25
10. Nemyčeves C ⋌ 4 2 9 118:152 25
11. Sobotka  ⋌2 4 9 123:147 23
12. Popovice B ⋌ 3 0 13 100:170 21

Okresní přebor, muži D: Radim B – Stará Paka D 4:14 (Nidrle 2 – Krutský ml., Kuřík 4,5), Úbislavice B – Jičín F 6:12 (Milický, Z. Vít 3 – Rajm 4,5), Chomutice – Butoves C 10:8 (Průša 4,5 – Tajčová 3,5), Nemyčeves D – Roškopov 12:6 (Rössler, Křelina 3,5 – J. Krejčí 4,5), Lázně Bělohrad E – Slatiny 11:7 (Malý, Novotný ml., 3,5 – Palička 4), Rovensko C – Veliš B 11:7 (J. Vágenknecht, Suchý 3,5 – Veselý 3,5), Kopidlno C – Hořice D 11:7 (Novák, Kohut 3,5 – Pulda 3,5).

 1. Kopidlno C ⋌16 0 1 213: 93 49
2. Rovensko p. Tr. C ⋌15 0 2 227: 79 47
3. Stará Paka D ⋌13 1 3 210: 96 44
4. Veliš B ⋌12 1 4 192:114 42
5. Chomutice ⋌10 1 6 170:136 38
6. Hořice D ⋌ 9 2 6 173:134 37
7. Úbislavice ⋌ 8 2 7 168:138 35
8. Radim B ⋌ 7 2 8 167:139 33
9. Jičín F ⋌ 7 0 10 145:161 31
10. Nemyčeves D ⋌6 1 10 137:169 30
11. Butoves C⋌ 4 1 12 107:199 26
12. Roškopov  ⋌4 0 13 93:213 25
13. Lázně Bělohrad E⋌ 2 2 14 96:210 23
14. Slatiny⋌  0 0 17 44:258 17
Výsledkový servis a tabulky přinášíme pravidelně každý pátek. Václav Nidrle