Hrál každý s každým 2x12 minut.

V prvním utkání změřili naši malí házenkáři síly s plzeňským Talentem. Jičínští podali kvalitní výkon a po většinu času byli v mírném vedení. V závěru ale dokázali Plzeňští srovnat na konečných 8:8. Poté narazili na celek Lovosic. Domácí prokazovali v průběhu celého turnaje, že jejich hráči jsou na tom co do házenkářského umění nejlépe a zvítězili. Poté sehráli Jičínští utkání s německými celky. V obou případech vyrukoval soupeř s osobní obranou na všechny hráče a jičínským házenkářům chvíli trvalo, než se obraně protivníka přizpůsobili. Postupem času ale naši špunti výborným pohybem a uvolněním oba týmy Hoyerswerdy přehráli a zvítězili s „béčkem“ 19:9, s „A“ týmem 15:9. Poslední duel s Libercem byl přímým soubojem o třetí příčku. V závěrečných minutách ale zkušenější hráči Jičína nestačili fyzicky a Liberečtí nakonec zaslouženě vyhráli 6:8.

Naši malí házenkáři v Lovosicích nezklamali, větší spokojenost by ale určitě panovala s třetí příčkou. Jičínští hráči se ale prezentovali kvalitními bojovnými výkony, za které zaslouží uznání. Nejlepším hráčem celku byl direktoriátem turnaje vyhlášen brankář P. Matouš.

HBC Continental Jičín – Talent Plzeň 8:8, – HK Město Lovosice 6:11, – Hoyerswerda B 19:9, – Hoyerswerda A 15:9, – Liberec Handball 6:8. Sestava HBC Continental Jičín: P. Matouš, J. Knittl – M. Ženatý, Honejsek, Š. Thorovský, L. Šachl, Kracík, M. Knittl, Mičke, T. Šachl, Sedláček, Janďourek, Frýba, Jandera.

Konečné pořadí turnaje: 1. HK Město Lovosice 10 bodů, 2. Talent Plzeň 7, 3. Liberec Handball 6, 4. HBC Continental Jičín 5, 5. Hoyerswerda A, 2, 6. Hoyerswerda B 0. ⋌(bama)