HBC Ronal Jičín – SKP Frýdek Místek 27:27 (15:13). Domácí vyrukovali, tak jako v minulých zápasech, s velmi agresivní vysunutou obranou, která dobře fungovala a znemožňovala Frýdku dostat se do střeleckých akcí. Když už se hostům podařilo vypracovat si příhodnou střeleckou pozici, stál jim v cestě ještě výborně chytající gólman Kurial. Jičínští z rychlých útoků, které tahal Kraus, a po dohrávkách na brankoviště navyšovali svůj náskok v 15. minutě na 9:5. Po time-outu trenéra hostí Kekrta se hra vyrovnala, Frýdečtí zrychlili rozehrávku, častěji se dostávali do šancí a zásluhou Dyby a Hese korigovali (20. minuta 11:9).

Dvoubrankový poločasový rozdíl byl způsobený sérií technických chyb a vyloučením na straně Jičína. Ve 34. minutě už bylo vyrovnáno 16:16 a o minutu později se Frýdek dostal zásluhou Dyby poprvé do vedení. Hostům se dařilo střelecky a úspěšně eliminovali nejsilnější zbraň domácích – rychlé útoky. Posledních dvacet minut utkání bylo velmi dramatických. Po většinu času však dotahoval spíše Jičín. V poslední minutě padly v Jičíně ještě dvě branky, skórovali Dyba a T. Babák, ale znamenalo to jen remízu a nakonec asi spravedlivé dělení bodů.

Fakta – rozhodčí: Brůna, Vostatek. Sedmimetrové hody: 7/5 – 2/2. Vyloučení: 3:3. Diváků: 420. HBC Ronal Jičín: Kurial, Veverka – Kraus 7, T. Babák 6/4, Bareš 5, Naimann 4, Vocásek 2/1, Kriso, Kvasnička, Zeman po 1, Kořínek, A. Babák, Lepieš, Rychna. U hostů nejvíce branek Hes 7/2, Kichner 6. (jp)