Jiskra Třeboň – HBC Ronal Jičín 17:32 (5:15). Utkání na jihu Čech mělo až jednoznačnou záležitost. Hosté vstoupili do zápasu suverénní šestibrankovou sérií. Na odpověď se domácí zmohli až ve 13. minutě. Proti skvěle hrající vyunuté obraně Jičína se jim nedařilo vůbec prosadit a deset minut před přestávkou byl už rozdíl ve skóre jedenáctibrankový.

Také druhý poločas dirigovali Východočeši, do střeleckých statistik tak promluvila téměř celá jičínská soupiska. „Vyšel nám úvod zápasu, během dvanácti minut jsme vstřelili šest branek, a soupeř nedokázal odpověďět,“ říká jičínský trenér Aleš Babák.

Fakta – rozhodčí: Hanák, Novák. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/3. Vyloučení: 1:3. Diváků: 100. HBC Ronal Jičín: Kurial, Veverka – Kořínek a Kraus po 6, T. Babák 5/3, Vocásek a Bareš po 4, Naimann 3, A. Babák 2, Kvasnička, Hošic po 1, Rychna, Kriso. U domácích nejvíce branek Bracháň 5, Loskot 5/2.⋌(jp)