TJ Sokol Podhorní Újezd – SSK Vítkovice 16:20 (7:10). Nastoupili: D. Pour, Bočánek – Petřivý, Kloutvor, M. Pour, Smolík, M. Bílek, Holada, Jarina – P. Bajer 6, L. Bajer 6, Kindl 3, Hermoch 1, V. Bílek, Bašek a trenérem je J. Chudoba.

Úvod utkání vyšel domácímu týmu, když Patrik Bajer lehce překonal obranu soupeře (2:0 – 2. minuta). V brance domácích se dařilo Davidu Pourovi, ale Podhorák toho nevyužil. Hosté se radovali z branky až po pokutovém hodu ve 4. minutě. Domácí výhodu pokutového hodu také využili, ale ztráty míčů jejich útočníků nabídly Vítkovicím šanci vyrovnat. Zkušení hosté se dostali do tempa a Podhorák nestačil (4:2 až 4:6 – 11. minuta). Domácí přidali na důrazu, branky přestaly padat, postupně vyrovnali skóre a dostali se opět do vedení (6:6, 7:6 – 20. minuta). Bohužel do konce poločasu střílely branky jen Vítkovice a náskok se ukázal být rozhodující. Přestože početní diváci hnali Podhorní Újezd do boje, tak blíž než na tři branky se nedostal (8:11, 9:14, 11:16, 13:16, 13:18, 14:19).

TJ Sokol Podhorní Újezd – TJ Pustějov 18:15 (10:7). Nastoupili: D. Pour, Jedlička – Petřivý, Kloutvor, M. Pour, Smolík, M. Bílek, Holada, Jarina – L. Bajer 7,
Kindl 7, P. Bajer 4, Hermoch, V. Bílek, Bašek a trenérem je J. Chudoba. Hosté se ujali vedení z pokutového hodu, ale Podhorák srovnal. Situace se opakovala a trpělivá hra domácích slavila úspěch (3:3, 4:3 – 11. minuta). Pustějov zatím ještě vyrovnal a především se soustředil na bránění Patrika Bajera.

Stále lepšící se domácí nasadili k trháku a hostům nepomohl ani oddechový čas (7:4 – 21. minuta). Přestože do konce poločasu padaly branky střídavě na obou stranách, tak domácí náskok drželi. Výhodu výhozu Pustějov využil, a tak se náskok Podhoráku ztenčil, ale režii domácí z rukou nepustili (10:8, 12:10, 14:11 – 15. minuta). Tvrdost hosté přehnali a výsledkem byla červená karta pro jejich obránce. Pětiminutovou přesilovku sice domácí nevyužili, ale tlak Pustějova byl přerušen. Naopak po přesilovce Podhorní Újezd náskok navýšil (16:12 – 20. minuta). Čas pracoval pro domácí a zkušený trenér využíval všechny dovolené prostředky k udržení náskoku (16:13, 17:14 – 28. minuta). Domácí se tak dočkali dalšího, tentokrát povinného vítězství.⋌ (mj)

 1. Vítkovice ⋌7 1 0 150:126 15
 2. Draken Brno ⋌6 1 1 164:115 13
 3. S. Rokytnice ⋌5 2 1 161:147 12
 4. Podhorní Újezd⋌ 5 1 1 130:113 11
 5. Veselí n. M.⋌ 5 0 3 170:136 10
 6. Pustějov ⋌3 1 4 125:124 7
 7. Albrechtičky⋌ 3 1 5 149:156 7
 8. Jihlava ⋌3 1 4 120:128 7