HBC Ronal Jičín – HCB OKD Karviná 32:23 (14:9). Začátek utkání byl ve znamení hostí, kteří se ujali vedení a to si udržovali až do 12. minuty (stav 3:6). Od té doby se nadechli k obratu hráči Jičína, kteří šňůrou šesti branek skóre obrátili na svoji stranu. Vedení si Jičínští udrželi až do konce poločasu a do šaten se odcházelo s výsledkem 14:9. Do druhého poločasu, opět domácí vlétli jako uragán a než se hosté dokázali rozkoukat svítilo na ukazateli skóre 18:10.

Jičínští výbornou obranou, podpořenou skvěle chytajícím Veverkou, nedali hostům šanci se během druhého poločasu dotáhnout na menší než sedmibrankový rozdíl. Naopak svou rychlou a kombinační hrou rozebírali obranu hostí a úspěšně své útoky zakončovali až na konečných 32:23. Ve velmi rychlém a pohledném utkání dokázali Jičínští svým velkým nasazením Karvinské vysoko porazit.

Fakta z utkání – rozhodčí: L. Frieser, B. Frieser. Sedmimetrové hody 3/3 – 4/3. Vyloučení 3:4. Diváků: 600. HBC Ronal Jičín: Kurial, Veverka – T. Babák 8, Kraus 7, Kvasnička 5, Zeman 4/3, Vocásek 3, Král 2, Bareš, Kriso a Naimann po 1, Lepieš, Rychna. U hostů nejvíce branek Chudoba 6/2, Vančo a Sliwka po 4. V pondělí 7. května Jičín přivítá Přerov, utkání začíná ve sportovní hale v 19 hodin.