HBC Ronal Jičín – Dukla Praha 24:25 (11:13). Celé sobotní utkání bylo velmi vyrovnané. Jičín začal dobře, vedl 2:0, 3:1, 5:2. Po čtvrthodině se začalo skóre otáčet a Pražané drželi vedení na své straně, nebylo však vyšší než tříbrankové. Těsný náskok si Dukla udržovala i ve druhém poločase, ale deset minut před koncem domácí hrdina Tomáš Babák vyrovnal na 19:19, později na 22:22 a začalo obrovské drama. Tři minuty před koncem to bylo zase o dvě branky zásluhou Piskače, v poslední minutě vyrovnal Král, v závěrečných čtyřech vteřinách z devítimetrového hodu rozhodli o svém nejtěsnějším možném vítězství Pražané zásluhou Kotrče, a připravili tak Jičín o domácí neporazitelnost.

Fakta – rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 5/3 – 4/3. Vyloučení: 2:5. Diváci: 640. HBC Ronal Jičín: Kurial, Veverka – T. Babák 7/3, Kraus a Vocásek po 4, Král 3, Bareš a Kvasnička po 2, Lepieš a Naimann po 1, Hošic, Kriso, Zeman, Rychna. U hostů nejvíce branek Kastner 5, Sviták a Mráz 4, Kotrč 4/1, Krupa 4/2.

Petr Babák, sportovní ředitel jičínského klubu: „Dnešní zápas s Duklou měl opět výbornou diváckou kulisu, přijela početná výprava fanoušků z Prahy a určitě všichni viděli kvalitní utkání, v němž vynikli oba brankáři. Doplatili jsme na neproměňování příležitostí v závěru prvního poločasu. Stejně jako v Praze jsme o bod na domácí palubovce přišli v posledních vteřinách zápasu.“

Pavel Pauza (trenér Dukly Praha): „Jsme šťastni, že je to Dukla, která jako první v letošní sezoně porazila Jičín na jeho palubovce.“

 Další výsledky – 22. kolo: Třeboň – Hranice 15:19 (8:10), Brno – Plzeň 20:23 (8:11), Kopřivnice – Zubří 29:38 (15:18), Lovosice – Karviná 28:32 (16:13). Utkání Frýdek-Místek – Přerov skončilo po uzávěrce.

1. Dukla Praha 22 18 3 1 618:503 39
2. Zubří 22 17 3 2 645:499 37
3. Karviná 22 16 2 4 674:578 34
4. Jičín 22 11 5 6 609:543 27
5. Lovosice 22 12 1 9 616:538 25
6. Plzeň 22 9 5 8 555:502 23
7. Přerov 21 11 1 9 612:629 23
8. Hranice 22 9 3 10 551:558 21