Tentokrát vedla cesta na palubovku úřadujícího mistra republiky, kde se očekával jednoznačný průběh zápasu.

HCB OKD Karviná – HBC Ronal Jičín 35:20 (13:10). V utkání, kde už o mnoho nešlo, začali lépe domácí a hned v úvodu si vypracovali několikabrankový náskok. Od 10. minuty se Jičín chytil a poměr sil se začal vyrovnávat. V závěru poločasu se prosadil Vtípil, a tak do kabin hosté odcházeli jen s třígólovou ztrátou.

Manko ovšem ihned od úvodu druhého dějství začalo znovu narůstat a zastavilo se až na konečných 35:20. Stejní soupeři se utkají také v play off. Fakta – rozhodčí: Simu, Nesvadba. Sedmimetrové hody 3/2 – 3/1. Vyloučení: 3:6. Diváků: 298. HBC Ronal Jičín: Barák, Veverka – Vtípil 6, Brykner 3, Rychna, Šulc, Král a Mašát po 2, Novotný, Bareš, Kvasnička po 1, Kolomazník.