FBK Jičín – SK Jihlava 6:3 (4:2, 0:0, 2:1). Utkání začalo pro soupeřky lépe, ve třetí minutě otevřely skóre ve svůj prospěch, kdy nahození zpoza půlky hřiště nešťastně skončilo ze zády gólmanky Samkové. Jihlava už minule hrála velmi takticky se zataženou obranou a komplikovala tak bezprostřední ohrožení své branky.

I tentokrát nechaly aktivitu na Jičínu, který se trpělivou hrou nakonec propracoval k vyrovnání po krásné akci Kolumpkové s Tylšovou a k vedení po spolupráci Dany Veselé s Petrgálovou. Druhou půlku třetiny již klidnější hráčky Jičína postupně zvyšovaly svůj tlak na soupeřky, až na světelné tabuli svítilo 4:2. V závěru utkání si Jičíňačky zahrály přesilovku a vynikající střelou zakončila Kolumpková zápas.

Statistiky: Kolumpková (Tylšová), D. Veselá (Petrgálová), Petrgálová (L. Veselá), Šudová (Kolumpková), L. Veselá (Petrgálová), Kolumpková (L. Veselá). Vyloučení: Smetánková.

VSK Medik Ovocné Báze – FBK Jičín 1:7 (0:3, 0:3, 1:1). V tomto zápase jednoznačně dominoval tým z Jičína. Bojoval o každý míček, snažil se zakončit z každé pozice, tlačil soupeřky k chybám v rozehře, nabíhal si do volného prostoru a tím komplikoval Medikům obranu. V každé třetině se Jičínu podařilo vstřelit branku během první minuty, v poslední dokonce ve 14. vteřině. Svoji nátlakovou hrou donutil soupeřky i k provinění se proti pravidlům a vybojoval si nájezd, který proměnila kapitánka Petrgálová.

Výborně sehraná přesilovka ve třetí třetině sice nepřinesla gólový úspěch, ale Jičíňačky sevřely soupeřky u jejich branky a nedovolily žádné překvapení. Škoda jen slabší chvilky před koncem zápasu, kdy mírnou střelu jinak fantasticky chytající golmanka Samková nezastavila a připravila se tak o čisté konto.

Statistiky: Petrgálová (D. Veselá), Petrgálová, L. Veselá, L. Veselá, Kolumpková (Tylšová), Kroftová (L. Veselá), L. Veselá (Kroftová).

Sestava FBK Jičín: Samková – Kaizlerová, Kolumpková, Kroftová, Křížová, Marksová, Petrgálová, Smetánková, Šudová, Tylšová, D. Veselá, L. Veselá. Trenér: J. Marks.

Plusy turnaje: získané body, sportovní duch, využité přesilovky, ubráněné oslabení. Mínusy: neuhrané čisté konto v druhém zápasu. (lea)

1. SK Praha 4 ⋌14 1 1 84:28 43
2. FBK Jičín ⋌12 2 2 81:46 38
3. VSK Medik OB ⋌10 0 6 61:44 30
4. Bohemians B ⋌ 7 2 7 42:44 23
5. SK Jihlava ⋌ 7 1 8 54:58 22
6. Slávie Ústí n. L.  ⋌6 1 9 45:65 19
7. Střešovice ⋌ 4 2 10 38:63 14
8. Bivojky Litvínov ⋌ 4 1 11 53:75 13