Bezchybným výkonem se opět prezentoval brankář David Bret, v útoku skvěle zahrál Ondřej Švanda, parádním gólem se „předvedl“ Marek Lukáč. Jičín nyní čeká měsíční pauza, ve které se bude připravovat na poslední tři turnaje, tedy šest zápasů.

FBK Jičín – Vrchlabí 6:3 (2:0, 3:1, 1:2). První zápas měl Jičín ve své moci od samého začátku, skóre postupně narostlo na luxusní náskok 5:1 po dvou třetinách. Poslední část ale hráči hrubě podcenili a z jasného zápasu bylo drama. Soupeř se dostal dvěma slepenými góly zpět do utkání, nervozitu z Jičínských sejmul až šestým gólem Ondřej Švanda.

Góly (asistence): Švanda (Houžvička), Novák (Švanda), Lukáč (Švanda), Petrgál (Schreier), Petrgál (Šuk), Švanda (Houžvička).

FBC Trutnov B – FBK Jičín 5:3 (0:1, 3:1, 2:1). V odpoledním utkání nastoupili domácí borci proti favorizovanému Trutnovu a od začátku překvapivě začali soupeře přehrávat. Vedení 2:1 mohlo být daleko vyšší, spoustu šancí však Jičínští neproměnili, dvakrát je zastavila tyč. Soupeři se bohužel podařilo zvrátit skóre ve svůj prospěch na přelomu druhé a třetí třetiny, Jičínu už na zvrat nezbyly síly. I přes prohru si však hráči užili potlesk skvělých fanoušků za perfektní a obětavý výkon. Góly (asistence): Mařan (Petrgál), Houžvička (Šuk), Mařan. FBK Jičín: David Bret – Michal Šuk, Ondřej Skřivánek, Petr Pořízka, Martin Horčička – Petr Mařan, Martin Petrgál, Michal Schreier, František Novák, Marek Lukáč, Jakub Houžvička, Ondřej Švanda. ⋌(mp)

 1. FBC Trutnov B ⋌10 3 3 87: 61 33
 2. FbK Sršni Hořice ⋌9 3 2 100: 53 30
 3. FBK Jičín ⋌9 0 5 87: 69 27
 4. Sokol Dobruška ⋌ 8 2 2 80: 45 26
 5. Dvůr Králové ⋌7 1 6 84: 60 22
 6. Jaroměř–Bee Team⋌7 1 4 68: 60 22
 7. FBC APS Hr. Král. B⋌6 1 5 60: 60 19
 8. FBC Part. Vrchlabí⋌6 0 8 74: 87 18