Po úspěšné sérii si udrželi průběžné vedení v 2. lize. Napodobili tak své oddílové kolegy a kolegyně – žáky a juniorky, kteří jsou rovněž nejúspěšnějšími týmy svých soutěží. Připočteme-li k tomu druhé místo prvoligových žen a třetí juniorů, je podzimní část sezony pro jičínský florbal nadmíru úspěšná.
FBK Jičín – Eldorado – DTJ Trutnov 6:6. Jičínští začali utkání velmi dobře a již v 7. minutě vedli 2:0. Ale soupeř se nevzdával a tři minuty před koncem první třetiny vyrovnal. Naši hráči přidali další dva rychlé góly a dostali se do vedení 4:2.

Po první přestávce byla hra vyrovnaná a šance byly na obou stranách. Domácí přidali ještě jeden gól a chtěli udržet vedení. Ovšem hra na obranu se nevyplatila a hosté postupně vyrovnali na 5:5. Do konce druhé třetiny se opět Jičín dostal do vedení. V poslední třetině hosté vyvinuli velký tlak, z čehož vyplynul faul domácích, který byl v přesilovce potrestán vyrovnávacím gólem. V závěru zápasu se i přes mnoho vyložených šancí na obou stranách nepodařilo ani jednomu mužstvu vstřelit branku a utkání tak nemělo vítěze. Branky Jičína: Klein 2, Klamrt, Štál, Haken, Novák.

FBK Jičín – Kupflorbalku.cz Team Dvůr Králové 10:5. Ve druhém utkání nastoupili hráči proti soupeři z opačného pólu tabulky a zápas od první minuty měli pod kontrolou. Jičínští se postupně dostali do vedení o pět branek a jednoznačně tým ze Dvora Králové přehráli. Branky Jičína: Novák 3, Dlouhý 2, Ondráček 2, Krejčík, Klein, Štál.

FBC Piráti Sokol Chrudim – FBK Jičín 3:7. Se soupeřem ze středu tabulky se až do závěru druhé třetiny hrálo vyrovnané utkání, kdy se stav přeléval z jedné strany na druhou. Zápas byl ovlivněn častými vyloučeními na obou stranách. A tak dva góly v přesilovkách umožnily Jičínským soupeři odskočit a utkání dovést do vítězného konce. Branky Jičína: Štál 2, Novák 2, Klein, Chynoranský, Ondráček.

FBK Jičín – FbK Svitavy 9:4. Soupeřům ze Svitav měli jičínští chlapci oplácet těsnou prohru 2:3 z prvního vzájemného zápasu na začátku sezony. Hosté hráli hodně stažení do obrany a vyráželi do rychlých protiútoků, proto také Jičínským dlouho trvalo zformovanou obranu překonat. Utkání domácí rozhodli v poslední třetině, kterou vyhráli 6:2. Branky Jičína: Haken 3, Novák 2, Mestický 2, Štál, Klein.

Sestava FBK Jičín: Šulc (G), Zachoval (G) – Chynoranský, Šír, Klamrt, Valtera, Klein, Ulman, Ondráček, Mestický, Novák, Haken, Štál, Dlouhý. Trenéři Haken, Exnar.⋌ Pavel Haken