První závod na klasické trati pořádal SK Studenec v Mostku a druhý na krátké trati potom oddíl OB Nová Paka v Horní Nové Vsi u Lázní Bělohrad.

Startovalo 1200 závodníků, kteří bojovali o umístění v žebříčcích všech kategorií. Orientačně těžký byl nedělní závod, který probíhal ve velmi členitém a kamenitém terénu, pozůstatky po dávné těžbě kamene.

Dana Brožková si v sobotním závodě z tréninkových důvodů zaběhla mužskou trať (delší trať 12,6 km proti kategorii žen). Mezi sedmdesáti muži skončila třetí. V nedělním závodě startovala již v kategorii žen a jasně vyhrála. Závodnice na dalších místech měly ztrátu více než dvě minuty, 2. Karochová (Praha) 2:19, 3. Mechlová (Hradec Králové) 2:24.

Z jičínského klubu Sportcentrum startovalo 42 závodníků. Výsledky nejlepších – sobota, na trati u Mostku, D10: 1. Kochová, D14: 1. Faltová, D16: 3. Palasová, D21: 4. Bochénková, 9. Uvizlová, D35: 3. Škorpilová, H10: 5. D. Břeň, H12: 5. Ferbr, H14: 3. Zikmund, H18: 5. Šmejc, H21: 10.Drobník, H75: 1. Havlík, P1: 2. Tůma.

Neděle, závody v Horní Nové Vsi, D10: 4. Kochová, D16: 2. Šmejcová, D21A: 1. Brožková, 11. Bochénková, 16. Uvízlová, D21B: 3. Soukupová, D35: 4. Škorpilová, H12: 5. Ferbr, H14: 2. Zikmund, H14B: 2. L. Břeň, H16: 10. Štál, H18: 8. Šmejc, H21: 9. Henych, 12. Holas, 20. Švihovský, 24. Drobník, 33. Kazda, H45: 2. Řehák, H75: 1. Havlík, D10N: 1. Janků.⋌ (jh)