Po celou dobu působení v této jezdecké disciplíně sbíral řadu úspěchů. Mezi ty největší řadí účast na Světových jezdeckých hrách v Aachenu (rok 2006) nebo účast na mistrovství světa v maďarském Kecskemétu (rok 2004). Mnoho dalších úspěchů sbírá také na českém poli, kdy je právě zakladatel klubu JK Robousy Zdeněk Jirásek mistrem ČR v kategorii dvojspřeží i čtyřspřeží, mnohonásobným vicemistrem České republiky v obou kategoriích, nebo i několikanásobný vítěz Českého poháru spřežení (do poháru sbírají jednotliví jezdci body po celou dobu sezóny).

Velmi úspěšná byla pro klub i sezóna 2015, kdy ze sedmi startů na národních a mezinárodních závodech dosáhl čtyřikrát na příčky nejvyšší a umístil se tak na celkovém druhém místě v žebříčku Českého poháru spřežení pro rok 2015. Jezdecký klub se však kromě vozatajského sportu věnuje také dalším aktivitám, a to například výcviku koní do zápřahu nebo hipoterapii. Možné je objednat si spřežení koní na svatbu, či naopak na smuteční obřad.

Jednou z akcí, na kterou vás můžeme pozvat jsou Zkoušky základního výcviku jezdce, které se konají dne 9. dubna 2016 v sídle jezdeckého klubu.
Spoustu dalších informací o tomto klubu najdete na webových stránkách – www.jkrobousy.cz.   (kj)