Regionální přebor muži: Stará Paka C – Hořice B 2:16 (Budina a Kamler po 1 – Vzorek, Zemánek 4,5), Libáň – Jičín C 12:6 (Vaníček, Horák 4,5 – Fejtek 2,5), Popovice – L. Bělohrad 9:9 (M. Voldán 3,5 – Petřivý ml. 3,5), Veliš – Nová Paka C 1:17 (R. a V. Pažoutovi 0,5 – Knap, Šmidrkal 4,5), L. Bělohrad B – Nemyčeves 1:17 (Jan Šulc 1 – Kašík, Grym, Kubík 4,5), Železnice B – Lány 9:9 (J. a D. Vokrouhlečtí 3 – Rohlíček 3,5).

 1. L.Bělohrad A ⋌9 1 1 132: 66 30
 2. Nemyčeves A ⋌9 0 2 135: 63 29
 3. Nová Paka C ⋌8 2 1 134: 64 29
 4. Popovice A ⋌7 3 1 118: 80 28
 5. Železnice B ⋌6 2 3 93:105 25
 6. Jičín C⋌ 4 3 4 103: 95 22
 7. Hořice B⋌ 4 1 6 103: 95 20
 8. Libáň ⋌4 1 6 89:109 20
 9. Veliš ⋌3 0 8 71:127 17
10. Lány⋌ 2 1 8 70:120 16
11. L. Bělohrad B ⋌1 2 8 73:125 15
12. Stará Paka C ⋌1 0 10 59:139 13

Neregistrovaní muži A: Butoves A – Žlunice 6:12 (Haken, Smutný, Němeček 3,5), Lány C – Valdice B 7:11 (Stuchlík 3,5 – M. Novotný, Bilanský 3,5), Popovice B – Lázně Bělohrad D 11:7 (Chloupek 4,5 – Balcar 3), Rovensko p. Tr. A – Nová Paka D 11:7 (T. Vágenknecht 4,5 – Sochor 3,5), Lázně Bělohrad C – Nemyčeves B 11:7 (Jiří Šulc 4 – T. Trč 3,5), Kopidlno B – Lány B 1:17 (Novák 1 – D. a Z. Vokrouhlečtí, Zamlar 4,5).

 1. Rovensko p. Tr. ⋌10 1 0 147: 51 33
 2. L. Bělohrad C⋌  9 0 2 136: 62 29
 3. Nemyčeves B ⋌ 7 0 4 113: 85 25
 4. Valdice B ⋌ 6 2 3 113: 85 25
 5. Lány B ⋌ 5 1 5 126: 72 24
 6. Nová Paka D ⋌ 5 2 4 98:100 23
 7. Kopidlno B ⋌ 5 1 5 90:108 22
 8. Žlunice ⋌ 4 2 5 78:120 21
 9. Popovice B⋌  3 0 8 70:128 17
10. Lány C  ⋌1 3 7 76:122 16
11. L. Bělohrad D ⋌1 2 8 73:125 15
12. Butoves A⋌ 2 0 9 68:130 15

Neregistrovaní muži B: Butoves B – Kopidlno C 12:6 (M. Zhouf, Vích 3,5 – Kohut 3), Stará Paka D – Železnice C 7:11 (Krutský ml. 3,5 – F. Kabela 3,5), Nemyčeves C – Radim A 10:8 (Brett 4,5 – Myšík 3,5), Nová Paka E – Rovensko p. Tr. B 11:7 (Oravec 4,5 – Smutný 3), Miletín – Veliš B 4:14 (Hladký 1,5 – Červenka 4,5), Jičín D – Úbislavice A 11:7 (Rejha 4,5 – Morávek 3,5).

 1. Úbislavice⋌ 9 1 1 138: 60 31
 2. Jičín D ⋌8 2 1 136: 62 29
 3. Veliš B ⋌8 1 2 130: 68 28
 4. Butoves B⋌ 7 1 3 117: 81 26
 5. Miletín ⋌3 5 3 91:107 22
 6. Nová Paka E⋌ 4 2 5 78:120 21
 7. Radim A ⋌4 1 6 98:100 20
 8. Rovensko p. Tr. B ⋌4 1 6 95:103 20
 9. Nemyčeves C ⋌3 2 6 90:108 19
10. Kopidlno C⋌ 2 4 5 79:119 19
11. Železnice C⋌3 1 7 73:126 18
12. Stará Paka D⋌ 0 1 10 64:134 12

Neregistrovaní muži C: Sobotka – Butoves C 13:5 (Ježek, Najman, Fejfar 3,5 – Vích 4), Nemyčeves D – Lázně Bělohrad E 8:10 (Stránský 2,5 – Vít 4,5), Úbislavice B – Roškopov 14:4 (Libor a Zdeněk Vítovi, Brádle, Milický 3,5 – J. Krejčí 3), Valdice C – Chomutice 9:9 (Bukartyk 4 – Průša 3), Slatiny – Popovice C 7:11 (Janovský 3 – Obermajer 4,5), Radim B – Hořice C 6:12 (Čermák, Šimek 2,5 – Jelínek 4) a měl volno Jičín E. ⋌Václav Nidrle

 1. Sobotka ⋌ 9 2 1 137: 79 32
 2. Úbislavice B⋌10 0 1 131: 67 31
 3. Chomutice ⋌ 7 3 1 133: 65 28
 4. Valdice C ⋌7 1 3 115: 83 26
 5. Radim B  ⋌6 1 4 112: 86 24
 6. Jičín E ⋌ 5 2 4 106: 92 23
 7. L. Bělohrad E  ⋌6 0 5 95:103 23
 8. Hořice C ⋌ 5 1 5 111: 87 22
 9. Popovice C ⋌ 5 0 6 102: 96 21
10. Nemyčeves D ⋌ 2 0 9 87:111 15
11. Butoves C  ⋌2 0 9 64:134 15
12. Roškopov ⋌2 0 9 49:149 15
13. Slatiny ⋌ 1 0 10 54:144 13