V deseti věkových kategoriích se závodu zúčastnilo celkem 66 lyžařů, kteří se vyrovnali s délkou trati 620 metrů a převýšením 130 m. V horní části vedla lesním úsekem, v dolní po volné stráni. Každý měl možnost tréninku, jela se dvě kola.

Absolutním vítězem 26. ročníku se stal zakládající člen staropackého oddílu lyžování a současně i nejstarší účastník závodu Vladimír Pospíšil (ročník 1950). Za vítězství v závodě mu byla propůjčena putovní cena - křišťálový štít. Na druhém místě dojel Vladimír Hillebrant (Nová Paka) a na třetím Dobra Dytrich (SKI Nová Paka).

V kategorii žen zvítězila Petra Křížová před Romanou Hamáčkovou, obě chalupa Ždírec a na třetím místě dojela Gábina Wieserová z pořádajícího oddílu. V dalších kategoriích se na stupně vítězů postavili:

Nejmladší žactvo: 1. M. Fejfarová (Stará Paka), 2. H. Křížová (Sokol Nová Paka), 3. Š. Klacková (Jičín). – 1. A. Hylmar (ZŠ Husitská Nová Paka), 2. R. Cimbál (ZŠ Stará Paka), 3. Fr. Doubek (LO Stará Paka). Mladší žactvo: 1. P. Křížová (Sokol Nová Paka), 2. K. Hammerová (Levínská Olešnice), 3. K. Drašarová (ZŠ Komenského Nová Paka). – 1. V. Hrouda (SKI Jilemnice), 2. L. Kendík (Nová Paka), 3. R. Brádle (LO Stará Paka). Starší žactvo: 1. M. Šormová (LO Stará Paka), 2. A. Cimbálová (ZŠ Stará Paka), 3. V. Krausová (Lázně Bělohrad). – 1. O. Tomeš (ZŠ Stará Paka), 2. M. Hrouda (SKI Jilemnice), 3. J. Šorm (LO Stará Paka). Dorost: 1. K. Šourková (Lázně Bělohrad). – 1. D. Šourek (Lázně Bělohrad), 2. T. Hadinec (Stará Paka), 3. T. Kraus (Lázně Bělohrad).

Poděkování patří všem organizátorům za dobře připravenou akci, ale také sponzorům, kteří se zasloužili o to, že nejúspěšnější závodníci si kromě diplomu odnesli i pěkné ceny. ⋌(kn)