Vylepšený povrch kolbiště přilákal mnoho účastníků, takže se v sobotu za téměř nulového diváckého zájmu konalo neuvěřitelných 221 startů ve čtyřech soutěžích od výšky 90 cm do 120 cm. Nejnižší soutěž byla navíc rozdělena do tří oddělení, pro mladé jezdce, mladé koně a otevřenou soutěž, takže každý mohl závodit se sobě rovnými.

Hlavní sponzor závodů, turnovská firma A&Lexxride věnovala do soutěží šest sedel, což není běžné ani na mnohem slavnějších závodech.

K vidění byla spousta krásných výkonů, ale smolařem dne byla domácí Veronika Havířová, která v nejvyšší soutěži, parkuru L, po skvělém výkonu a prakticky vyhraném závodu neprojela cílovou fotobuňkou. Chybu napravila až po bouřlivé reakci přihlížejících, ale ztráta času ji odsunula až na 3. místo. Sedlo, živého velikonočního beránka a finanční prémii si tedy z této soutěže odvezla Irena Malá s koněm Sinuhet z Malé jezdecké společnosti z Přelouče.

V neděli se konaly hobby závody, kterých se můžou zúčastnit i jezdci a koně, nevlastnící licenci, ale jejich uvolněnější atmosféru využívají i mladí jezdci, kteří potřebují získat zkušenosti, nebo zkušení jezdci s mladými koňmi, kteří se musí rozkoukat na veřejné akci. Překážky při těchto soutěžích měly výšku od 60 cm do 1 m a hodnotili se odděleně poníci a velcí koně. Na závěr se v pískové aréně utkali jezdci westernových disciplín, kteří předvedli barel racing, pole bending a trail.⋌ Alena Brixí

Výsledkové listiny jednotlivých kategorií:

Kategorie L:

Cena Velikonočního beránka
Parkur stupně L*
Funkcionáři
Hlavní rozhodčí: Novotný Václav (F0251)
Členové: Balažová Danuše/RZ (F0596), Ing Brixí Ivo/RZ (F0354), Michl Rudolf/ST (B0296),
Bezstarosta Jaroslav/TD (B0276)
Rozhodují: Novotný Václav, Balažová Danuše, Ing Brixí Ivo
Čl.PJS: 238.2.2 Délka dráhy: 510 280 [m] 19
Klasická skoková soutěž Tempo: 350 350 [m/min]
hodnocená dle čl. 238.2.2 Stanovený čas: 88 48 [s]
Poč.přek/sk.: 10/12 6/7
Přípustný čas: 176 [s]
VÝSLEDKOVÁ LISTINA soutěž: 04_ 23.04.2011
Jezdec Kůň Zákl. kolo 1. Rozesk. Dotace
Poř(Sč) subjekt Tr.b./Čas. Tr.b./Čas.
1. (33) F1219 Malá Irena KF3625 SINUHET-K 0/ 70,56 0/ 33,29 1600 Kč
MF0280 Malá jezdecká společnost
2. (110) F1591 MVDr. Plundrová Zuzana KF2988 STEROL 0/ 65,61 0/ 33,76 1300 Kč
MF0237 JS Plundra
3. (14) B2285 Havířová Veronika KB3108 TWIST RUNNER 0/ 65,92 0/ 39,67 900 Kč
MB0055 JS Dražice
4. (139) F2064 Černá Erika KF2779 LA PALLIS PAGATHON 0/ 79,92 0/ 40,04 700 Kč
MF0095 Sportovní stáj Málek
5. (56) E0251 Chýle Jan KE1776 COOL PARADISE 0/ 81,20 8/ 35,63 500 Kč
ME0012 Sportovní stáj Chýle
6. (57) E0251 Chýle Jan KE0652 ROMMEL 0/ 77,84 13/ 56,41
ME0012 Sportovní stáj Chýle
7. (124) B2929 Hyka Michal KA1247 ALABAMA 1 4/ 68,12
MB0288 Jezdecký klub Ptýrov,o.s.
8. (71) E1318 Němec Tomáš KE1557 DHAKARI 4/ 75,84
ME0131 Jezdecká společnost Vysoká
9. (93) E0159 Koželuh Petr KE1553 ARVEN 4/ 79,70
ME0108 JK Větrný Ranč Rychnov
10. (55) E0251 Chýle Jan KE1684 CORRIDOR 4/ 79,94
ME0012 Sportovní stáj Chýle
11. (74) E1381 Šimonová Lucie KE1356 VÄSTERVIK 8/ 71,89
ME0131 Jezdecká společnost Vysoká
12. (83) F1575 Pejosová Alexandra KF3812 REBELKA 8/ 73,91
MF0060 TJ Krakonoš Trutnov
13. (94) E0159 Koželuh Petr KE1482 MAGNIFICENT 8/ 79,53
ME0108 JK Větrný Ranč Rychnov
14. (111) F1591 MVDr. Plundrová Zuzana KF1140 NORMAN 12/ 66,24
MF0237 JS Plundra
15. (10) B0680 Vančura Petr KF4170 COMELA-K 12/ 79,97
MF0316 JŠ Valdštejnská obora
16. (32) E0362 Kocián Tomáš KF3339 CAPITOL 1 12/ 81,76
MF0329 SK Hlavice
F2659 Veselá Tereza KF3904 CORÁLIA (106) MF0251 Sportovní klub Hůrka Libchavy Druhá neposlušnost ELIM
F2810 Dušková Jana KF3700 LORETA 7 (38) MF0168 JK Dolní Přím Druhá neposlušnost ELIM
B2929 Hyka Michal KD1386 GOLTARA (125) MB0288 Jezdecký klub Ptýrov,o.s. Druhá neposlušnost ELIM
Novotný Václav (F0251)
Licence: Východočeská oblast ČJF Strana: 1
Klasická skoková soutěž Tempo: 350 350 [m/min]
hodnocená dle čl. 238.2.2 Stanovený čas: 88 48 [s]
Poč.přek/sk.: 10/12 6/7
Přípustný čas: 176 [s]
Licence: Východočeská oblast ČJF Strana: 2
Zpracováno programem ACE-Gallop v105042 © ACE Design s.r.o, 2005-2011, 25.04.2011 08:08:47

Kategorie Z:

Soutěž na limitovaný čas dle čl. Tempo: 350 [m/min]
298.2.1 Stanovený čas: 78 [s]
Poč.přek/sk.: 9/9
Limit.čas: 73 [s]
VÝSLEDKOVÁ LISTINA soutěž: 02_ 23.04.2011
Jezdec Kůň Zákl. kolo Dotace
Poř(Sč) subjekt Tr.b. L-čas Čas
1. (52) E1414 Pelechová Denisa KE1946 STANLEY 134 0/ 0,23 72,77 1000 Kč
ME0012 Sportovní stáj Chýle
2. (11) B0680 Vančura Petr KF4164 QUIDO-Š 0/ 0,45 73,45 800 Kč
MF0316 JŠ Valdštejnská obora
3. (102) B2571 Najmanová Zuzana KB3886 BOLERO 6 0/ 0,52 73,52 600 Kč
MF0336 Stáj Hejduk
4. (90) E0988 Bc Kmochová Barbora KE1552 RONNY 1 0/ 1,10 71,90 400 Kč
ME0108 JK Větrný Ranč Rychnov
5. (79) F1012 Ciprová Vladislava KF4179 VICTORY 2 0/ 1,12 74,12 250 Kč
MF0027 Jezdecký klub Pastviny
6. (137) F0578 Málek Miloš KY0108 LEXI 0/ 1,18 71,82
MF0095 Sportovní stáj Málek
7. (133) E1131 Hons Jindřich KE1485 AMAZONIE-LS 0/ 1,43 71,57
ME0161 HiT Flora
8. (103) E1702 Nováková Jana KE1859 DARJA 4 0/ 1,90 74,90
ME0198 Stáj Nechranice
9. (45) F1095 Poláčková Petra KF3999 MINELA 0/ 1,95 74,95
MF0025 Hradecký jezdecký klub
10. (53) E0251 Chýle Jan KA1923 CHASINTA 0/ 2,13 75,13
ME0012 Sportovní stáj Chýle
11. (78) F1012 Ciprová Vladislava KF4350 CAROLINA 1 0/ 2,18 75,18
MF0027 Jezdecký klub Pastviny
12. (13) C0051 Ing. Pospíšilová Šárka KB4267 GRANORA 0/ 2,20 75,20
MB0055 JS Dražice
13. (84) F2402 Šoufková Lucie KF3313 REBEKA 9 0/ 2,24 70,76
MF0133 TJ Hřebčín Kubišta
14. (122) B3066 Kochánková Marina KB4453 PELENG 0/ 2,60 70,40
MB0297 JK Stáje Štěpán
15. (26) F2838 Košťálová Nikola KF3686 FAR STAR 0/ 2,98 75,98
MF0019 JK Černožice
16. (59) F1923 Faltysová Iveta KF3756 FURLANA 0/ 3,41 69,59
MF0183 O.S. Apolenka
17. (12) C0051 Ing. Pospíšilová Šárka KB4319 KATANGA IN 0/ 3,42 76,42
MB0055 JS Dražice
18. (44) F2144 Pavlíčková Petra KF2960 GRACE / CETA 0/ 3,55 69,45
MF0317 Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Kr
19. (8) F2532 Plecháčová Lucie KB3903 SEPP 0/ 3,62 69,38
MF0282 JK Železnice
20. (86) F2563 Novotná Lucie KE1124 TELEMARQUE 0/ 3,63 69,37
MF0298 Stáj EquiPaM Rosice
21. (75) E0799 Štípková Hana KF3995 SIVEN 0/ 3,78 69,22
ME0081 JK Nicol Frýdlant
22. (88) E0988 Bc Kmochová Barbora KE1943 ANNIE 1 0/ 3,84 69,16
ME0108 JK Větrný Ranč Rychnov
23. (108) F2579 Zářecká Ludmila KF1140 NORMAN 0/ 4,00 77,00
MF0237 JS Plundra
24. (14) B2285 Havířová Veronika KB3108 TWIST RUNNER 0/ 4,08 68,92
MB0055 JS Dražice
Licence: Východočeská oblast ČJF Strana: 1

25. (2) F2898 Charvátová Nela KF3718 ROVER 1 0/ 4,18 77,18
MF0276 JK HARTA
26. (134) B0680 Vančura Petr KF4396 GUIDAM SID 0/ 4,31 77,31
MF0316 JŠ Valdštejnská obora
27. (69) E1474 Zemanová Šárka KE0917 VIKUNIA 0/ 4,36 68,64
ME0131 Jezdecká společnost Vysoká
28. (64) B2305 Vorlíčková Michaela KB3810 SAFIR 1 0/ 4,41 77,41
MB0098 SK o.s. Stáj 3K Přední Lhota
29. (23) F2581 Bernardová Katka KF3746 FARAD 3 0/ 4,44 77,44
MF0054 Stáj Aliance Jičín
30. (85) F2563 Novotná Lucie KF3957 SHAY MINSTRA 0/ 4,52 77,52
MF0298 Stáj EquiPaM Rosice
31. (35) F0718 ing. Brzobohatý Jiří KF2400 SAPSHARP 0/ 4,66 68,34
MF0079 JK Podhorní Újezd
32. (128) B1081 Pospíšilová Lenka KB4088 FLAMENGO 3 0/ 5,12 67,88
MB0055 JS Dražice
33. (141) E1597 Kubaníková Markéta KH3095 GALÁNKA 1 0/ 5,30 67,70
ME0198 Stáj Nechranice
34. (109) F1591 MVDr. Plundrová Zuzana KF4292 COLUMBIA 1 0/ 5,59 67,41
MF0237 JS Plundra
35. (30) B2320 Dušek Pavel KB3689 GRAND 15 0/ 6,71 66,29
MB0341 JS HORSETEAM BOHEMIA
36. (124) B2929 Hyka Michal KA1247 ALABAMA 1 0/ 7,00 66,00
MB0288 Jezdecký klub Ptýrov,o.s.
37. (6) B2223 Marešová Tereza KB3517 COUNT ROCK 0/ 7,74 65,26
MB0209 Jezdecká stáj Strážiště
38. (101) B2571 Najmanová Zuzana KF4070 BIANKA 1 0/ 7,90 65,10
MF0336 Stáj Hejduk
39. (81) E1570 Kryspínová Daniela KE1078 MARKÝZ 5 0/ 7,98 65,02
ME0120 JK Prašný Dvůr
40. (105) F2659 Veselá Tereza KF3905 BUTTERFLY 1 0/ 8,04 64,96
MF0251 Sportovní klub Hůrka Libchavy
41. (123) B2543 Dvorská Eliška KB3412 SPIDERMAN 0/ 8,23 64,77
MB0297 JK Stáje Štěpán
42. (98) B2505 Jandová Veronika KF2929 PARISIEN MIR 0/ 8,25 64,75
MB0098 SK o.s. Stáj 3K Přední Lhota
43. (36) F1825 Brzobohatý Michal KF4143 CORZO 0/ 9,69 63,31
MF0079 JK Podhorní Újezd
44. (37) F2810 Dušková Jana KF3703 NEBRASKA 2 0/ 9,89 63,11
MF0168 JK Dolní Přím
45. (72) E1381 Šimonová Lucie KE1761 CORONA 1 0/ 9,93 63,07
ME0131 Jezdecká společnost Vysoká
46. (130) F2540 Pumrová Vítězslava KF2167 HARLEY 1 0/ 10,02 62,98
MF0045 TJ Start Hořice
47. (58) F1923 Faltysová Iveta KF4267 CASSIUS 1 0/ 10,46 62,54
MF0183 O.S. Apolenka
48. (95) F2848 Zemanová Klára KF3843 TORNÁDA 0/ 10,48 62,52
MF0045 TJ Start Hořice
49. (97) F3816 Fassati Marek KF2467 NIL 1 0/ 15,39 57,61
MF0289 Stáj Paradiso - Fassati
50. (27) F1872 Černý Zbyněk KF4249 FREE GIRL 1/ 5,41 78,41
MF0289 Stáj Paradiso - Fassati
51. (9) B0680 Vančura Petr KF4393 NEIBISCH KINSKÝ 1/ 6,39 79,39
MF0316 JŠ Valdštejnská obora
52. (60) F0217 Petrus Václav KF3739 ROZÁRKA 6 1/ 6,49 79,49
MF0034 JK Sloupnice
53. (136) F0578 Málek Miloš KY0107 COLIE 1/ 6,83 79,83
MF0095 Sportovní stáj Málek
54. (63) B2305 Vorlíčková Michaela KB3995 CAESAR 2 2/ 9,47 82,47
MB0098 SK o.s. Stáj 3K Přední Lhota
55. (48) C0337 Slavíková Gabriela KG3670 BAXO 4/ 0,20 72,80
MF0292 Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
56. (127) C0049 Pospíšilová Ivona KB3806 VANILLA 1 4/ 0,26 72,74
MB0055 JS Dražice
57. (77) E0800 Kutzlerová Jiřina KE0730 NICOL 4/ 1,98 74,98
ME0081 JK Nicol Frýdlant
58. (114) E0251 Chýle Jan KA2292 BERNSTEIN 4/ 2,98 75,98
ME0012 Sportovní stáj Chýle
59. (22) F2581 Bernardová Katka KF3983 CATREY 4/ 3,36 69,64
MF0054 Stáj Aliance Jičín
Jezdec Kůň Zákl. kolo Dotace
Poř(Sč) subjekt Tr.b. L-čas Čas
60. (51) E0251 Chýle Jan KE1950 ANTIGONA 4/ 3,71 76,71
ME0012 Sportovní stáj Chýle
61. (25) F1030 Košťál David KF4444 PENELOPA 4 4/ 3,77 69,23
MF0019 JK Černožice
62. (54) E1099 Vacková Eliška KF3689 BONSAY 4/ 5,25 67,75
ME0012 Sportovní stáj Chýle
63. (34) F3783 Šašmová Alena KF3912 KORIOLAN 1 4/ 6,52 66,48
MF0173 JS Václav Vančura
64. (18) F2535 Hurciková Petra KF1777 MERIDIEN 4/ 6,93 66,07
MF0072 JK Sobotka
65. (70) E1474 Zemanová Šárka KE1760 DARSSIO 4/ 6,94 66,06
ME0131 Jezdecká společnost Vysoká
66. (120) B1935 Štěpánová Magdalena KB4324 GRANT 4 4/ 8,45 64,55
MB0297 JK Stáje Štěpán
67. (19) F3802 Brixí Anna KF4335 DÉMON 11 4/ 9,26 63,74
MF0072 JK Sobotka
68. (119) F2124 Vyhnálková Michaela KF2874 FLORA 10 4/ 9,70 63,30
MF0055 JK Gotex
69. (4) F2582 Slámová Dominika KF2360 ČIPERA 4/ 12,05 60,95
MF0054 Stáj Aliance Jičín
70. (117) F2963 Veselková Jana KF2774 BIRD 4/ 13,89 59,11
MF0274 Soukromá stáj VIKTORIA Radim
71. (99) F3828 Dolečková Kristýna KF4252 TURBO 2 5/ 5,81 78,81
MF0045 TJ Start Hořice
72. (121) B1935 Štěpánová Magdalena KB2464 TOSCANO 6/ 10,83 83,83
MB0297 JK Stáje Štěpán
73. (80) B1904 Mlejnková Daniela KB4249 NORIS 1 6/ 12,08 85,08
MB0023 TJ Jezd.spol.Hořín
74. (100) F2710 Kořínková Pavla KH1830 VIKTORKA 1 8/ 0,00 73,00
MF0054 Stáj Aliance Jičín
75. (5) B2223 Marešová Tereza KB3983 WELCOME 1 8/ 2,32 70,68
MB0209 Jezdecká stáj Strážiště
76. (1) F2898 Charvátová Nela KF3748 CZEKOLADOWY JOE 8/ 4,36 68,64
MF0276 JK HARTA
77. (7) F3838 Svoradová Aneta KF4269 ORISTÁNA 8/ 9,60 63,40
MF0236 JO Orion Dlouhá Ves
78. (140) F2377 Kotlář David KF2276 UNO RAPIDO 12/ 2,00 71,00
MF0352 SK Zebínský Dvůr
E1244 Havránková Nikola KE1893 CLAYTEN 6,00 (87) ME0058 Stáj Tereza Brniště Druhá neposlušnost ELIM
F3821 Slámová Alexandra KF4313 KASMARA (3) MF0054 Stáj Aliance Jičín Pád koně, jezdce nebo obou ELIM
F3888 Jindrová Tereza KF4340 CONDOR 2 (17) MF0072 JK Sobotka Pád koně, jezdce nebo obou ELIM
E0362 Kocián Tomáš KE1277 PERSEA Feedmark (31) MF0329 SK Hlavice Pád koně, jezdce nebo obou ELIM
F2951 Šebková Štěpánka KF4142 TEREZKA 3 (43) MF0079 JK Podhorní Újezd Druhá neposlušnost ELIM
F1853 Maturová Radka KF2944 PRESTIGE 1 (46) MF0292 Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno Skok mimo pořadí nebo neoprave ELIM
E1208 Bendlová Nela KE1483 GIFT (89) ME0108 JK Větrný Ranč Rychnov Druhá neposlušnost ELIM
E1546 Nováková Kateřina KE0488 NOEL (92) ME0108 JK Větrný Ranč Rychnov Druhá neposlušnost ELIM

Kategorie ZL:


Klasická skoková soutěž Tempo: 350 350 [m/min]
hodnocená dle čl. 238.2.2 Stanovený čas: 69 47 [s]
Poč.přek/sk.: 9/10 6/7
Přípustný čas: 138 [s]
VÝSLEDKOVÁ LISTINA soutěž: 03_ 23.04.2011
Jezdec Kůň Zákl. kolo 1. Rozesk. Dotace
Poř(Sč) subjekt Tr.b./Čas. Tr.b./Čas.
1. (110) F1591 MVDr. Plundrová Zuzana KF2988 STEROL 0/ 58,16 0/ 33,16 1300 Kč
MF0237 JS Plundra
2. (33) F1219 Malá Irena KF3625 SINUHET-K 0/ 55,91 0/ 33,81 1100 Kč
MF0280 Malá jezdecká společnost
3. (82) F1575 Pejosová Alexandra KF3256 LADY SARAH 0/ 54,13 0/ 34,47 800 Kč
MF0060 TJ Krakonoš Trutnov
4. (45) F1095 Poláčková Petra KF3999 MINELA 0/ 55,24 0/ 35,24 500 Kč
MF0025 Hradecký jezdecký klub
5. (109) F1591 MVDr. Plundrová Zuzana KF4292 COLUMBIA 1 0/ 56,17 0/ 40,12 300 Kč
MF0237 JS Plundra
6. (139) F2064 Černá Erika KF2779 LA PALLIS PAGATHON 0/ 63,51 0/ 42,38
MF0095 Sportovní stáj Málek
7. (83) F1575 Pejosová Alexandra KF3812 REBELKA 0/ 56,71 4/ 33,77
MF0060 TJ Krakonoš Trutnov
8. (56) E0251 Chýle Jan KE1776 COOL PARADISE 0/ 61,66 4/ 34,41
ME0012 Sportovní stáj Chýle
9. (55) E0251 Chýle Jan KE1684 CORRIDOR 0/ 61,45 4/ 34,42
ME0012 Sportovní stáj Chýle
10. (53) E0251 Chýle Jan KA1923 CHASINTA 0/ 65,52 4/ 35,94
ME0012 Sportovní stáj Chýle
11. (61) F2435 Petrus Jakub KF3583 TIMUR 1 0/ 60,54 4/ 37,93
MF0034 JK Sloupnice
12. (59) F1923 Faltysová Iveta KF3756 FURLANA 0/ 54,49 4/ 38,34
MF0183 O.S. Apolenka
13. (30) B2320 Dušek Pavel KB3689 GRAND 15 0/ 57,38 4/ 38,89
MB0341 JS HORSETEAM BOHEMIA
14. (71) E1318 Němec Tomáš KE1557 DHAKARI 0/ 53,37 4/ 41,98
ME0131 Jezdecká společnost Vysoká
15. (32) E0362 Kocián Tomáš KF3339 CAPITOL 1 0/ 63,49 4/ 43,06
MF0329 SK Hlavice
16. (26) F2838 Košťálová Nikola KF3686 FAR STAR 0/ 61,17 5/ 47,33
MF0019 JK Černožice
17. (119) F2124 Vyhnálková Michaela KF2874 FLORA 10 0/ 49,12 8/ 35,55
MF0055 JK Gotex
18. (38) F2810 Dušková Jana KF3700 LORETA 7 0/ 53,88 8/ 37,37
MF0168 JK Dolní Přím
19. (37) F2810 Dušková Jana KF3703 NEBRASKA 2 0/ 52,54 8/ 38,02
MF0168 JK Dolní Přím
20. (54) E1099 Vacková Eliška KF3689 BONSAY 0/ 56,42 8/ 38,19
ME0012 Sportovní stáj Chýle
21. (62) F2435 Petrus Jakub KF4077 HAPPY BOY 0/ 58,00 8/ 43,40
MF0034 JK Sloupnice
22. (98) B2505 Jandová Veronika KF2929 PARISIEN MIR 0/ 54,09 12/ 41,83
MB0098 SK o.s. Stáj 3K Přední Lhota
23. (85) F2563 Novotná Lucie KF3957 SHAY MINSTRA 0/ 58,29 16/ 38,39
MF0298 Stáj EquiPaM Rosice
24. (90) E0988 Bc Kmochová Barbora KE1552 RONNY 1 0/ 56,41 18/ 56,59
ME0108 JK Větrný Ranč Rychnov
Licence: Východočeská oblast ČJF Strana: 1
25. (10) BM0F6083016V JaŠn čVualrdaš tPejentsrká obora KF4170 COMELA-K 0/ 62,78 RET nestartoval
25. (13) CM0B0050155In JgS. DProasžipcíešilová Šárka KB4267 GRANORA 0/ 59,26 RET nestartoval
27. (125) B2929 Hyka Michal KD1386 GOLTARA 4/ 50,67
MB0288 Jezdecký klub Ptýrov,o.s.
28. (81) E1570 Kryspínová Daniela KE1078 MARKÝZ 5 4/ 52,59
ME0120 JK Prašný Dvůr
29. (96) F3816 Fassati Marek KG1368 VIOLA 4/ 55,63
MF0289 Stáj Paradiso - Fassati
30. (64) B2305 Vorlíčková Michaela KB3810 SAFIR 1 4/ 56,49
MB0098 SK o.s. Stáj 3K Přední Lhota
31. (39) E1318 Němec Tomáš KH3372 DOMIN 4/ 57,13
ME0131 Jezdecká společnost Vysoká
32. (84) F2402 Šoufková Lucie KF3313 REBEKA 9 4/ 57,30
MF0133 TJ Hřebčín Kubišta
33. (12) C0051 Ing. Pospíšilová Šárka KB4319 KATANGA IN 4/ 63,70
MB0055 JS Dražice
34. (103) E1702 Nováková Jana KE1859 DARJA 4 4/ 68,80
ME0198 Stáj Nechranice
35. (106) F2659 Veselá Tereza KF3904 CORÁLIA 6/ 75,02
MF0251 Sportovní klub Hůrka Libchavy
36. (97) F3816 Fassati Marek KF2467 NIL 1 8/ 48,66
MF0289 Stáj Paradiso - Fassati
37. (74) E1381 Šimonová Lucie KE1356 VÄSTERVIK 8/ 51,18
ME0131 Jezdecká společnost Vysoká
38. (18) F2535 Hurciková Petra KF1777 MERIDIEN 8/ 54,35
MF0072 JK Sobotka
39. (79) F1012 Ciprová Vladislava KF4179 VICTORY 2 8/ 54,78
MF0027 Jezdecký klub Pastviny
40. (36) F1825 Brzobohatý Michal KF4143 CORZO 8/ 56,25
MF0079 JK Podhorní Újezd
41. (27) F1872 Černý Zbyněk KF4249 FREE GIRL 8/ 56,81
MF0289 Stáj Paradiso - Fassati
42. (8) F2532 Plecháčová Lucie KB3903 SEPP 8/ 57,06
MF0282 JK Železnice
43. (16) F3804 Hošková Zuzana KF4181 EREKCE 8/ 58,02
MF0072 JK Sobotka
44. (70) E1474 Zemanová Šárka KE1760 DARSSIO 8/ 59,07
ME0131 Jezdecká společnost Vysoká
45. (133) E1131 Hons Jindřich KE1485 AMAZONIE-LS 8/ 60,97
ME0161 HiT Flora
46. (105) F2659 Veselá Tereza KF3905 BUTTERFLY 1 11/ 77,48
MF0251 Sportovní klub Hůrka Libchavy
47. (128) B1081 Pospíšilová Lenka KB4088 FLAMENGO 3 12/ 56,58
MB0055 JS Dražice
48. (2) F2898 Charvátová Nela KF3718 ROVER 1 12/ 66,09
MF0276 JK HARTA
F2144 Pavlíčková Petra KF2960 GRACE / CETA (44) MF0317 Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Kr Pád koně, jezdce nebo obou ELIM
F0217 Petrus Václav KF3739 ROZÁRKA 6 (60) MF0034 JK Sloupnice Druhá neposlušnost ELIM
F2563 Novotná Lucie KE1124 TELEMARQUE (86) MF0298 Stáj EquiPaM Rosice Druhá neposlušnost ELIM
B2543 Dvorská Eliška KB3412 SPIDERMAN (123) MB0297 JK Stáje Štěpán Druhá neposlušnost ELIM
B1935 Štěpánová Magdalena KB2464 TOSCANO (121) MB0297 JK Stáje Štěpán Jiný důvod RET

Kategorie ZM - A:

Dvoufázové skákání dle čl. 274.5.3 Tempo: 350 350 [m/min]
Stanovený čas: 62 40 [s]
Poč.přek/sk.: 8/8 4/4
Přípustný čas: 124 [s]
VÝSLEDKOVÁ LISTINA soutěž: 05_ 23.04.2011
Jezdec Kůň 1. Fáze 2. Fáze Dotace
Poř(Sč) subjekt Tr.b./Čas. Tr.b./Čas.
1. (72) E1381 Šimonová Lucie KE1761 CORONA 1 0/ 43,72 0/ 23,73
ME0131 Jezdecká společnost Vysoká
2. (88) E0988 Bc Kmochová Barbora KE1943 ANNIE 1 0/ 46,22 0/ 24,48
ME0108 JK Větrný Ranč Rychnov
3. (40) F2193 Kupcová Petra KH3836 FALCO 16 0/ 51,13 0/ 25,12
MF0261 Stáj Vladimír Kupec
4. (41) F2193 Kupcová Petra KF4220 MERLIN 18 0/ 46,88 0/ 25,33
MF0261 Stáj Vladimír Kupec
5. (34) F3783 Šašmová Alena KF3912 KORIOLAN 1 0/ 48,97 0/ 25,37
MF0173 JS Václav Vančura
6. (113) E0251 Chýle Jan KA2292 BERNSTEIN 0/ 51,88 0/ 26,60
MA0046 Stáj Urban o.s.
7. (58) F1923 Faltysová Iveta KF4267 CASSIUS 1 0/ 44,90 0/ 26,73
MF0183 O.S. Apolenka
8. (63) B2305 Vorlíčková Michaela KB3995 CAESAR 2 0/ 49,91 0/ 26,91
MB0098 SK o.s. Stáj 3K Přední Lhota
9. (11) B0680 Vančura Petr KF4164 QUIDO-Š 0/ 55,75 0/ 26,98
MF0316 JŠ Valdštejnská obora
10. (20) F2581 Bernardová Katka KF4436 PENTAXA 0/ 51,53 0/ 30,33
MF0054 Stáj Aliance Jičín
11. (137) F0578 Málek Miloš KY0108 LEXI 0/ 52,38 0/ 30,66
MF0095 Sportovní stáj Málek
12. (50) C0337 Slavíková Gabriela KF4416 LADY VOLTEIR 0/ 59,18 0/ 35,61
MF0292 Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
13. (136) F0578 Málek Miloš KY0107 COLIE 0/ 59,06 0/ 37,55
MF0095 Sportovní stáj Málek
14. (120) B1935 Štěpánová Magdalena KB4324 GRANT 4 0/ 42,40 4/ 23,15
MB0297 JK Stáje Štěpán
15. (80) B1904 Mlejnková Daniela KB4249 NORIS 1 0/ 44,91 4/ 25,68
MB0023 TJ Jezd.spol.Hořín
16. (49) C0337 Slavíková Gabriela KF4415 RIMINI 1 0/ 51,32 4/ 30,14
MF0292 Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
17. (87) E1244 Havránková Nikola KE1893 CLAYTEN 0/ 48,84 4/ 31,80
ME0058 Stáj Tereza Brniště
18. (78) F1012 Ciprová Vladislava KF4350 CAROLINA 1 0/ 47,94 8/ 29,69
MF0027 Jezdecký klub Pastviny
19. (134) B0680 Vančura Petr KF4396 GUIDAM SID 0/ 57,75 10/ 45,96
MF0316 JŠ Valdštejnská obora
20. (51) E0251 Chýle Jan KE1950 ANTIGONA 4/ 48,34
ME0012 Sportovní stáj Chýle
20. (25) F1030 Košťál David KF4444 PENELOPA 4 4/ 48,34
MF0019 JK Černožice
22. (47) F1853 Maturová Radka KF4414 ROXANA 10 4/ 49,12
MF0292 Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
23. (9) B0680 Vančura Petr KF4393 NEIBISCH KINSKÝ 4/ 60,00
MF0316 JŠ Valdštejnská obora
24. (112) A0934 Reinbergerová Anna KA2022 CORONA 7/ 70,66
MA0046 Stáj Urban o.s.
Jezdec Kůň 1. Fáze 2. Fáze Dotace
Poř(Sč) subjekt Tr.b./Čas. Tr.b./Čas.
B1921 Jirsová Dana KB4491 BALANTÝNKA (115) MB0209 Jezdecká stáj Strážiště Pád koně, jezdce nebo obou ELIM
E1141 Knollová Michaela KE1780 CASTOR (91) ME0108 JK Větrný Ranč Rychnov Druhá neposlušnost ELIM

Kategorie ZM - B:

1. (131) F3835 Spálenská Veronika KG1709 AMICUS-K 0/ 41,59 0/ 21,15
MF0317 Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Kr
2. (96) F3816 Fassati Marek KG1368 VIOLA 0/ 41,40 0/ 21,57
MF0289 Stáj Paradiso - Fassati
3. (21) F3903 Kettnerová Dominika KF3983 CATREY 0/ 41,66 0/ 23,89
MF0054 Stáj Aliance Jičín
4. (99) F3828 Dolečková Kristýna KF4252 TURBO 2 0/ 44,50 0/ 25,38
MF0045 TJ Start Hořice
5. (16) F3804 Hošková Zuzana KF4181 EREKCE 0/ 43,94 0/ 26,55
MF0072 JK Sobotka
6. (7) F3838 Svoradová Aneta KF4269 ORISTÁNA 0/ 47,41 0/ 26,60
MF0236 JO Orion Dlouhá Ves
7. (17) F3888 Jindrová Tereza KF4340 CONDOR 2 0/ 43,79 0/ 28,92
MF0072 JK Sobotka
8. (126) B2994 Indráková Anna KB4268 ALGRASA 0/ 39,72 4/ 24,63
MB0055 JS Dražice
9. (19) F3802 Brixí Anna KF4335 DÉMON 11 0/ 42,16 4/ 27,29
MF0072 JK Sobotka
10. (89) E1208 Bendlová Nela KE1483 GIFT 0/ 48,97 4/ 29,16
ME0108 JK Větrný Ranč Rychnov
11. (104) EM1E7041498A Sdtaámj Noevcáh rManiiccheaela KH3095 GALÁNKA 1 0/ 45,22 ELM Druhá neposlušnost
12. (15) F3805 Vokráčková Milena KF3902 INAARA 4/ 41,38
MF0072 JK Sobotka
13. (3) F3821 Slámová Alexandra KF4313 KASMARA 4/ 43,12
MF0054 Stáj Aliance Jičín
F3835 Spálenská Veronika KF4023 NARDEN 3 (132) MF0317 Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Kr Druhá neposlušnost ELIM
E1583 Kocsisová Ada KE1830 SAMMURA (76) ME0081 JK Nicol Frýdlant Druhá neposlušnost ELIM

Kategorie ZM - C:


Dvoufázové skákání dle čl. 274.5.3 Tempo: 350 350 [m/min]
Stanovený čas: 62 40 [s]
Poč.přek/sk.: 8/8 4/4
Přípustný čas: 124 [s]
VÝSLEDKOVÁ LISTINA soutěž: 07_ 23.04.2011
Jezdec Kůň 1. Fáze 2. Fáze Dotace
Poř(Sč) subjekt Tr.b./Čas. Tr.b./Čas.
1. (4) F2582 Slámová Dominika KF2360 ČIPERA 0/ 39,00 0/ 19,73
MF0054 Stáj Aliance Jičín
2. (95) F2848 Zemanová Klára KF3843 TORNÁDA 0/ 38,91 0/ 22,75
MF0045 TJ Start Hořice
3. (23) F2581 Bernardová Katka KF3746 FARAD 3 0/ 52,56 0/ 23,33
MF0054 Stáj Aliance Jičín
4. (130) F2540 Pumrová Vítězslava KF2167 HARLEY 1 0/ 47,81 0/ 23,39
MF0045 TJ Start Hořice
5. (107) F2579 Zářecká Ludmila KF2979 SANDRA 8 0/ 43,69 0/ 23,60
MF0237 JS Plundra
6. (117) F2963 Veselková Jana KF2774 BIRD 0/ 44,88 0/ 26,10
MF0274 Soukromá stáj VIKTORIA Radim
7. (77) E0800 Kutzlerová Jiřina KE0730 NICOL 0/ 45,53 0/ 26,23
ME0081 JK Nicol Frýdlant
8. (127) C0049 Pospíšilová Ivona KB3806 VANILLA 1 0/ 43,69 0/ 28,38
MB0055 JS Dražice
9. (75) E0799 Štípková Hana KF3995 SIVEN 0/ 52,32 0/ 29,65
ME0081 JK Nicol Frýdlant
10. (42) F2193 Kupcová Petra KF3713 LEONARDO 6 0/ 47,22 4/ 24,42
MF0261 Stáj Vladimír Kupec
11. (52) E1414 Pelechová Denisa KE1946 STANLEY 134 0/ 51,79 4/ 26,47
ME0012 Sportovní stáj Chýle
12. (1) F2898 Charvátová Nela KF3748 CZEKOLADOWY JOE 0/ 47,57 4/ 26,75
MF0276 JK HARTA
13. (48) C0337 Slavíková Gabriela KG3670 BAXO 0/ 55,28 4/ 32,99
MF0292 Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
14. (69) E1474 Zemanová Šárka KE0917 VIKUNIA 0/ 49,09 4/ 39,20
ME0131 Jezdecká společnost Vysoká
15. (122) B3066 Kochánková Marina KB4453 PELENG 0/ 45,28 4/ 39,96
MB0297 JK Stáje Štěpán
16. (43) F2951 Šebková Štěpánka KF4142 TEREZKA 3 0/ 42,31 5/ 40,70
MF0079 JK Podhorní Újezd
17. (100) F2710 Kořínková Pavla KH1830 VIKTORKA 1 0/ 48,75 8/ 33,59
MF0054 Stáj Aliance Jičín
18. (46) F1853 Maturová Radka KF2944 PRESTIGE 1 4/ 42,85
MF0292 Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
19. (6) B2223 Marešová Tereza KB3517 COUNT ROCK 4/ 51,62
MB0209 Jezdecká stáj Strážiště
20. (92) E1546 Nováková Kateřina KE0488 NOEL 5/ 62,37
ME0108 JK Větrný Ranč Rychnov
21. (140) F2377 Kotlář David KF2276 UNO RAPIDO 6/ 67,29
MF0352 SK Zebínský Dvůr
B2223 Marešová Tereza KB3983 WELCOME 1 (5) MB0209 Jezdecká stáj Strážiště Druhá neposlušnost ELIM