O medaile se hrálo v Radimi, nejlépe si vedli Novopačtí, když všechny své soupeře porazili.

Výsledky: Veliš – Nová Paka 1:4 (Veselý 1, Malý 0 – Šmidrkal 2,5, Vydra 1,5), Popovice – Radim A 3:2 (Voldán, Novotný 1,5 – Novák 2, Holzer 0), Veliš – Radim A 2:3 (Malý 1,5, Veselý 0,5 – Holzer 2, Novák 1), Popovice – Nová Paka 1:4 (Novotný 1, Voldán, Miclík 0 – Šmidrkal 2,5, Vydra 1,5), Nová Paka – Radim A 4:1 (Šmidrkal 2,5, Vydra 1,5 – Míka 1, Holzer, Novák 0), Veliš – Popovice Malý, Veselý 1,5 – Novotný 2, Voldán 0).

1. Nová Paka ⋌3 3 0 0 12:3 9
2. Radim ⋌3 1 0 2  6:9 5
3. Popovice ⋌3 1 0 2  6:9 5
4. Veliš ⋌3 1 0 2  6:9 5

O pořadí na 2. až 4. místě rozhodly až poměry setů ve vzájemné minitabulce !

O 5. – 8. místo – hráno v Lázních Bělohradě: Hořice A – Valdice 0:5 (Kárník, Tázler 0 – Sýkora 2,5, Havel 1,5, Zachoval 1), Lázně Bělohrad – Železnice 5:0 (Kordík 2,5, Novotný 1,5, Kout 1 – Zikmund, Vraštil 0), Hořice A – Železnice 3:2 (Kárník, Tázler 1,5 – Vraštil 2, Zikmund 0), Lázně Bělohrad – Valdice 5:0 (Kordík 2,5, Novotný 1,5, Kout 1 – Sýkora, Havel 0), Železnice – Valdice 0:5 (Vraštil, Zikmund 0 – Sýkora 2,5, Havel 1,5, Zachoval 1), Hořice A – Lázně Bělohrad 0:5 (Kárník, Tázler – Kordík 2,5, Novotný 1,5, Kout 1).

5. L. Bělohrad ⋌3 3 0 0 15: 0 9
6. Valdice ⋌3 2 0 1 10: 5 7
7. Hořice A ⋌3 1 0 2  3:12 5
8. Železnice ⋌3 0 0 3  2:13 3

O 9. – 11. místo (pořadatel Hořice): Hořice B – Sobotka 3:2 (V. a A. Veberovi 1,5 – Vaníček, Škaloud 1), Radim B – Sobotka 0:5 (Dolanský, Kříž 0 – Vaníček, Škaloud 2,5), Hořice B – Radim B 3:2 (V. Veber, Zelený 1,5 – Dolanský, Kříž 1).

 9. Hořice B ⋌2 2 0 0 6:4 6
10. Sobotka⋌ 2 1 0 1 7:3 4
11. Radim B ⋌2 0 0 2 2:8 2

O 12. – 14. místo (hostila Nemyčeves): Nemyčeves – Butoves 4:1 (Slavík, Novotný 2 – Milan a Michal Vackovi 0,5), Miletín – Butoves 5:0 (Musil, Jiřička 2,5 – Michal a Milan Vackovi 0), Nemyčeves – Miletín 5:0 (Slavík, Novotný 2,5 – Musil, Jiřička 0).

12. Nemyčeves ⋌2 2 0 0 9:1 6
13. Miletín ⋌2 1 0 1 5:5 4
14. Butoves ⋌2 0 0 2 1:9 2

O 15. – 17. místo (pořadatel Úbislavice): Úbislavice – Lány 5:0 (Brendl 2,5, Militký 2, Samler 0,5), Žlunice – Lány 5:0 (Smutný, Mokošín 2,5 – Kňourek, Janák 0), Úbislavice – Žlunice 5:0 (Samler 2,5, Brendl 1,5, Militký 0,5 – Smutný, Mokošín 0). ⋌(n)

15. Úbislavice⋌ 2 2 0 0 10: 0 6
16. Žlunice⋌ 2 1 0 1  5: 5 4
17. Lány ⋌2 0 0 2  0:10 2