Okresní přebor, muži A: Nemyčeves A – Kopidlno A 7:11 (Grym 3 – Horák 4,5), Železnice B – Rovensko A 10:8 (Jiřiště 4,5 – Vágenknecht 3, Kopecký), Nová Paka B – Popovice A 8:10 (Luňák 3,5 – Voldán ml., P. Kazda 3,5), Libáň – Lány A 14:4 (Horák, Vaníček, Mádlo, Čapek 3,5 – Ulrych 2), Jičín D – Veliš A 4:14 (Doule 2 – V. Pažout, Skrbek 4), Lázně Bělohrad B – Hořice B 11:7 (Žáček 3,5 – Vzorek 4).

 1. Nová Paka B ⋌15 0 1 211: 77 46
2. Kopidlno A ⋌12 1 2 195: 93 43
3. Popovice A ⋌10 3 3 163:125 39
4. Hořice B ⋌ 7 5 4 162:126 35
5. Libáň ⋌ 7 4 5 160:128 34
6. Železnice B ⋌ 7 3 6 147:141 33
7. Nemyčeves A ⋌ 7 2 7 152:136 32
8. Lázně Bělohrad B ⋌ 5 2 9 118:170 28
9. Lány A ⋌ 4 3 9 110:178 27
10. Veliš A ⋌ 3 1 12 114:174 23
11. Rovensko p. Tr. ⋌ 2 2 12 100:188 22
12. Jičín D ⋌ 3 0 13 96:192 22
Okresní přebor, muži B: Nemyčeves B – Lázně Bělohrad C 12:6, Hořice C – Radim A 12:6, Valdice B – Žlunice 15:3 (Bilanský, Z. Novotný 4,5 – Haken, Smutný, Libánský 1), Rovensko p. Tr. B – Lány B 2:16 (Bém, Havelka, Borovička, Soukup 0,5 – J. a P. Čeřovští, Zahradník, D. Vokrouhlecký 4), Butoves A – Nová Paka C 7:11 (Žďárský 3 – Šmidrkal 4,5), Kopidlno B – Stará Paka C 4:14 (Hladík 2 – T. Pánek, Kamler 4,5).
 1. Valdice B ⋌12 1 3 186:102 41
2. Stará Paka C ⋌10 4 2 174:114 40
3. L. Bělohrad C ⋌ 9 3 4 172:116 37
4. Kopidlno B ⋌ 8 4 4 167:121 36
5. Nemyčeves B ⋌ 9 1 6 146:142 35
6. Lány B ⋌ 8 2 6 165:123 34
7. Butoves A ⋌ 8 1 7 153:133 33
8. Nová Paka C⋌ 6 3 7 138:140 31
9. Hořice C ⋌ 4 3 9 118:170 27
10. Žlunice  ⋌4 2 10 118:170 26
11. Rovensko B  ⋌3 1 12 93:195 23
12. Radim A ⋌2 1 13 98:190 21
Okresní přebor, muži C: Lány C – Jičín E 12:6 (Stuchlík 4 – Rajm ml. 2,5), Úbislavice A – Butoves B 5:13 (Erlebach 2,5 – V. Zhouf, Stoklasa 3,5), Nová Paka D – Miletín 18:0 (Šmidrkal, Knap, Stuchlík, Hanuš 4,5), Popovice A – Nemyčeves C 12:6 (Olejarčík 3,5 – Brett 4,5), Sobotka – Nová Paka E 5:13 (Fejfar 2,5 – Svoboda 4,5), Lázně Bělohrad D – Železnice C 16:2 (Jungling, Balcar, Vaníček, Stehlík 4,5 – Vraštil, Ježková, Hrabala, M. Kabela 0,5).
 1. Nová Paka D ⋌15 0 1 192: 96 46
2. Lány C⋌ 13 0 3 186:102 42
3. Nová Paka E ⋌10 2 4 163:125 38
4. L. Bělohrad D ⋌ 9 1 6 152:136 35
5. Úbislavice A ⋌ 9 1 6 148:140 35
6. Butoves B ⋌ 7 2 7 144:144 32
7. Železnice C⋌  5 2 9 135:153 28
8. Miletín ⋌ 5 2 9 117:171 28
9. Nemyčeves C ⋌4 2 10 124:164 26
10. Jičín E⋌  4 2 10 127:161 26
11. Sobotka ⋌ 2 4 10 128:160 24
12. Popovice B ⋌ 4 0 12 112:176 24
Okresní přebor muži D: Stará Paka D – Kopidlno C 6:12 (Vávra 3,5 – Novák 4,5), Hořice D – Rovensko pod Troskami C 6:12 (Jelínek, Pulda 3 – Suchý, Brožek starší 3,5), Veliš B – Lázně Bělohrad E 16:2 (Červenka, Šťastný, Veselý 4,5 – Novotný starší a mladší 1), Slatiny – Nemyčeves D 0:18 (Křelina, Stránský, Rössler, Ludvík 4,5), Roškopov – Chomutice 0:18 (Vaníček, Průša, Kučera, L. Jón 4,5), Butoves C – Úbislavice B 8:10 (Tajčová, Hlaváček ml. 3,5 – Z. Vít, Milický 3,5), Jičín F – Radim B 13:5 (Rajm 4,5 – Čermák. Nidrle 2,5). (n)
 1. Kopidlno C ⋌17 0 1 225: 99 52
2. Rovensko C ⋌16 0 2 239: 85 50
3. Stará Paka D ⋌13 1 4 216:108 45
4. Veliš B ⋌13 1 4 208:116 45
5. Chomutice⋌ 11 1 6 188:136 41
6. Hořice B ⋌ 9 2 7 179:145 38
7. Úbislavice B⋌ 9 2 7 178:146 38
8. Radim B ⋌ 7 2 9 172:152 34
9. Jičín F ⋌8 0 10 158:166 34
10. Nemyčeves D  ⋌7 1 10 155:169 33
11. Butoves C  ⋌4 1 13 115:209 27
12. Roškopov ⋌ 4 0 14 93:231 26
13. L. Bělohrad E ⋌ 2 1 15 98:226 23
14. Slatiny ⋌ 0 0 18 44:276 18