Na kvalitně obsazeném turnaji dorostenců, kde startovalo třiadvacet mladých tenistů, získal Jakub Krause druhé místo ve dvouhře, když po vítězství v semifinále nad nasazenou dvojkou Petrem Makrlíkem (TK Východočeská sportovní) 6:4 a 6:2 podlehl ve finále Davidu Brožovi (TK VČE Hradec Králové) 6:4 a 6:2. Druhý novopacký mladý tenista Patrik Matouš po vítězství v osmifinále nad Horákem 6:0 a 6:1 podlehl ve čtvrtfinále Makrlíkovi 6:4 a 6:2.

Oba novopačtí tenisté získali druhé místo i ve čtyřhře, když ve finále udělili dvakrát kanára Knobovi a Junkovi a ve finále po třísetové napínavé bitvě podlehli až v tiebraku Brožovi s Marklíkem 3:6, 6:3 a 7:6.

Na jedničku zahrála 15letá dorostenka Kristýna Voráčková, reprezentující Tenis–centrum na meziokresních přeborech dorostenek a žen Novém Bydžově. V singlu dorostenek získala prvenství po snadných vítězstvích ve čtvrtfinále, kde porazila Kozákovou 6:0 a 6:2 a v semifinále Rýdlovou 6:1 a 6:0. Vážnější soupeřku Lucii Komorovou z TK Tenis–centrum porazila ve finále 6:3 a 7:6.

Prvenstvím v dorostenkách se Kristýna Voráčkové nespokojila a zvítězila ještě v soutěži žen jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře. Zde do finále proplula ještě snadněji, když ve čtvrtfinále a semifinále ztratila pouze jeden game. Ve finále si potom poradila se svoji partnerkou v deblu, s nasazenou jedničkou osmnáctiletou Romanou Sůvovou z Baníku Žacléř, 6:2 a 6:2.

Společně s Romanou Sůvovou zvítězily i ve čtyřhře, když porazily Kozákovou a Malou 6:4 a 6:4 a ve finále sestry Němečkovy 6:0 a 6:3. Míla Pour