Marta Rosenbergová je členkou této organizace již od svého mládí. Třicet let hrála závodně odbíjenou a stolní tenis. V tomto sportu ještě dnes reprezentuje v okresním přeboru družstvo staropackého Sokola. Již přes deset let se rovněž zúčastňuje soutěží veteránek České republiky a jako reprezentantka ve své kategorii již byla dvakrát na MS a dvakrát na ME.

V letošním osmidílném seriálu veteránek ročníků 60 – 69 let skončila v Havířově, Tišnově a Lomnici n. Pop. vždy pátá a toto místo si drží i v celkovém pořadí po prvních pěti soutěžích. V případě, že se udrží mezi osmičkou i v následných třech turnajích, tak bude mít právo reprezentovat ve své kategorii republiku v příštím roce na MS v Pekingu.

Tato žena jako by nestárla. V zimě je na zimním stadionu, kde se prakticky od jeho vzniku věnuje malým krasobruslařkám, v ostatních měsících, spolu s předsedou nového novopackého tenisového klubu Tenis centrum Tomášem Machkem a dcerou Martinou, zajišťují činnost klubu, a tak na kurtech je vidět každý den od rána do večera, kde se věnuje převážně mladým tenistům a tenistkám. Míla Pour