Divize mužů: Nová Paka A – Bukovice 8:10 (Kazda, Macák 3, Fejfar 2, Morávek 0), Valdice A – Bukovice 10:5 (Gebauer 3, Kašpar, Soukup 2,5, Jirásek 2).

Ostatní výsledky: Vrchlabí – Slavia Hradec Králové 7:10, Vrchlabí – Dvůr Králové B 10:3, Hostinné – Dvůr Králové B 6:10, Hostinné – Slavia Hradec Králové B 10:4, Sokol Hradec Králové C – Třebechovice 10:1, Sokol Hradec Králové C – Lhoty 8:10, Chlumec – Lhoty 1:10, Chlumec – Třebechovice 9:9.

1. Sokol Hr. Král. C ⋌14 3 1 175: 88 49
 2. Hostinné ⋌13 2 4 171:106 47
 3. Slavia. Hr. Král.  ⋌9 5 4 163:128 41
 4. Vrchlabí ⋌10 2 7 164:129 41
 5. Lhoty ⋌ 8 4 6 143:139 38
 6. Valdice ⋌ 9 1 8 136:138 37
 7. Třebechovice ⋌ 5 6 7 139:148 34
 8. Nová Paka ⋌  7 1 10 128:144  33
 9. Bukovice ⋌ 4 2 12 100:169 28
10. Chlumec ⋌ 3 2 13  94:165 26
11. Dvůr Králové B⋌  3 2 13 107:166 26

Krajský přebor muži: Stěžery – Jičín B 9:9 (Kříž 3, Červenka, Fejtek, Harcuba 2), Stěžery – Hořice 5:10 (Vyskočil 4,5, Štěpánek 2,5, Pozler, Veselý 1,5), Sokol Hradec Králové D – Hořice 10:6 (Pozler, Vyskočil 2, Štěpánek, Veselý 1), Sokol Hradec Králové – Jičín D 10:2 (Fejtek, Kříž 1, Harcuba, Červenka 0).

Zbývající výsledky: Libchyně – Úpice 6:10, Libchyně-Rtyně B 10:4, Náchod – Rtyně B 9:9, Náchod – Úpice 4:10, Vambrek – Hostinné B 10:6, Vamberk – Vrchlabí B 6:10, Slavia Hradec Králové B – Vrchlabí B 2:10, Slavia Hradec Králové B – Hostinné B 2:10.

1. Úpice ⋌ 18 1 1 199: 79 57
 2. Vrchlabí B ⋌12 1 7 170:138 45
 3. Sokol Hr. Král. D ⋌  9 5 6 172:147 43
 4. Vamberk⋌  9 5 6 166:152 43
 5. Hořice ⋌ 9 3 8 169:153 41
 6. Hostinné B⋌  9 3 8 162:145 41
 7. Jičín B ⋌ 8 3 9 143:169 39
 8. Libchyně ⋌ 9 1 10 146:159 39
 9. Sl. Hr. Králové B ⋌7 4 9 138:159 38
10. Stěžery ⋌ 7 2 11 129:155 36
11. Rtyně B ⋌ 5 4 11 115:146 33
12. Náchod ⋌ 1 2 17  93:196 24

Krajská soutěž muži: Kopidlno A – Stará Paka B 9:9 (Palička, Tomášek 3, Matuna 2, Procházka 1 – Herber 4,5, T. Pánek 2, Krutský 1,5, Budina, Kamler 0,5), Kopidlno A – Nová Paka B 9:9 (Tomášek 4,5, Hladík 2, Matuna, Procházka 1, Palička 0,5 – Grof 3, Luňák 2,5, Knap 2, Stoklas 1,5), Železnice A – Nová Paka B 10:6 (Výborný 3,5, Horák 3, Frýba 2,5, Breuer 1 – Knap 3,5, Luňák 2, Grof 0,5, Stoklas 0), Železnice A – Stará Paka B 10:1 (Výborný, Breuer, Horák, Frýba 2,5 – Pánek 1, Kamler, Budina, Krutský st. 0).

Další zápasy: Nový Bydžov – Chlumec n. C. B 6:10, Nový Bydžov – Sokol Hradec Králové E 10:8, Salamandr Hradec Králové – Sokol Hradec Králové E 4:10, Salamandr Hradec Králové – Chlumec n. C. B 6:10, Bernartice – Vrchlabí C 10:1, Bernartice – Lánov 6:10, Janské Lázně – Lánov 10:6, Janské Lázně – Vrchlabí C 10:0. ⋌Václav Nidrle

1. Janské Lázně ⋌16 1 3 190: 94 53
 2. Železnice ⋌16 1 3 187: 91 53
 3. Bernartice ⋌15 1 4 179:107 51
 4. Nová Paka B ⋌14 3 3 184:114 51
 5. Lánov ⋌ 9 4 7 172:145 42
 6. Stará Paka B ⋌ 7 4 9 146:153 38
 7. Chlumec B ⋌ 9 0 11 136:156 38
 8. So Hr. Králové E ⋌ 8 0 12 133:160 36
 9. Vrchlabí C ⋌ 7 1 12 108:168 35
10. Nový Bydžov ⋌ 6 0 14 129:176 32
11. Salamandr HK ⋌  3 1 16 101:188 27
12. Kopidlno ⋌ 1 2 17  83:196 24