Důležitější bylo, že basketbal v podání novopackého týmu byl pohledný a nechyběly ani velmi pěkné ukázky souhry, kdy sokolové dovezli míč až do koše.

Sokol Nová Paka – SK Týniště 105:43 (36:13, 48:25, 33:5). Hned prvých pět minut úvodní čtvrtiny ukázalo, že domácí si nebudou brát žádné servítky a než se hostující tým vzpamatoval, již ukazatel signalizoval 15:2 pro domácí. V podobném trendu pokračovala i druhá pětiminutovka. V následujícím hracím období nastoupila pětka mladíků, kteří se, i když měli herní převahu, nedokázali střelecky prosadit. Vše si vynahradil domácí celek ve třetí čtvrtině, kdy jediných pět bodů v tomto hracím období vsítili hosté až v závěru. Potěšitelné bylo, že jedenáct hráčů se zapsalo střelecky do zápisu. Nejvíce bodů zaznamenal Aleš Peterka, který si prakticky s obránci soupeře dělal co chtěl.

Potěšili i další mladíci s jedenácti body Honzové Roučka a Šafář. Šestnáct bodů Martina Vondráčka bylo více méně jeho povinností. Další novopačtí výborní střelci Bajer, Sedlák a Korbelář ukázali, že střílet umějí, ale více méně se spokojili s díváním, jak se vede mladíkům.

Peterka 23, 1x3, 0/0, 0, Vondráček 16, 2x3, 2/2, 1, 2, Roučka 11, 1x3, 2/0, 2, Šafář 11 6/5, 1, Korbelář 9, 1x3, 0/0, 0, Sedlák 9, 2/1, 0, Bajer 8, 2x3, 0/0, 3, Kohút 6, 0/0, 5, Bartoš 6, 0/0, 4, J. Sekot 4, 1x3, 2/1, 0, Haratický 2, 0/0, 2, Rajm 0, 0/0, 5. Trestné hody: 14/9 (64,3%): 21:13 ( 61,9%). Trojky 8:2. Fauly: 23:11. Pět faulů: 2:0 (33. Rajm, 40. Kohút).

Sokol Nová Paka – Spartak Rychnov n. Kn. B 93:48 (24:8, 42:17, 66:35). Úvod sobotního utkání se vyvíjel podobně jako páteční předehrávka. Domácí se ujali vedení a to průběžně zvyšovali až do konce zápasu. Trenér Sekot tentokrát umožnil opět hodně herních minut na palubovce mladým hráčům, ale ti proti pátečnímu utkání byli vidět, i Honza Bajer, který soupeřův koš obšťastnil osmnácti body a Martin Vondráček, jenž na– střílel ještě o jeden bod více. Z mladých byl opět nejlepší Aleš Peterka s patnácti body. Bohužel k pohledné hře tentokrát domácí nepřidali úspěšné trestné hody, což by se jim nemuselo vyplatit v jiných zápasech.

Vondráček 19, 1x3, 5/2, 2, Bajer 18, 1x3, 2/1, 5, Peterka 15, 3x3, 0/0, 1, Sedlák 8, 0/0, 1, Kohút 6, 0/0, 1, Haratický 6, 0/0, 1, Korbelář 5, 1x3, 0/0, 0, Šafář 5, 2/1, 1, Gottštein 4, 2/0, 1, Roučka 4, 0/0, 1, Rajm 3, 2/1, 1, J. Sekot 0, 0/0, 0. Za hosty nejvíce Plašil 21. Trestné hody: 13/5 (38,5%):15/11(73,3%). Trojky: 6:2. Fauly: 17:9. Pět faulů: 1:1 (Bajer). Obě utkání řídili rozhodčí Páv z Trutnova a Tejchman z Úpice.

Nyní čekají novopacký tým dvě utkání na palubovkách soupeřů. V sobotu 13. února v České Třebové a o den později ve Svitavách.⋌ Míla Pour