I když hráli proti béčku, tak v tabulce je na tom toto družstvo lépe než áčko, které je poslední bez jediného vítězství. Tým soupeře je na tom daleko lépe s podkošovými hráči, než s rozehrávači a křídly.

Jasná výhra

Sokol Nová Paka – Jiskra Nový Bydžov B 96:74 (25:16, 46:38, 68:51). Domácí začali velmi dobře a díky dobré střelbě Bajera, Sedláka a Vondráčka si brzy vytvořili solidní vedení, jehož rozdíl byl odrazovým můstkem pro další čtvrtiny. Vystřídání v týmu domácích značně ovlivnilo poměry na palubovce a v této čtvrtině dokonce byli hosté o jeden bodík lepším družstvem.

Ve třetím hracím období sokolové opět poskočili v rozdílu skóre a prakticky otázka jejich vítězství již byla vyřešena. Ve finálové desetiminutovce hráli sokolové více na efekt pro diváky místo do koše. I když se v závěru snažili o stovku, tak čas jim již nestačil. Mimo tří střelců přes dvacet – Bajera, Sedláka a Vondráčka, se líbil z mladých hráčů Štryncl.

Bajer 25, 2x3, 2/1, 1, Sedlák 22, 0/0, 2, Vondráček 22, 3x3, 5/3, 1, Štryncl 8, 0/0, 2, Antoš 5, 2/1, 3, Roman 4, 0/0, 1, Sekot 5, 6/3, 1, Kraus 3, 4/1, 3, Korbelář 2, 0/0, 1, Šafář 0, 0/0, 1. Za Bydžov nejvíce Lorenc 21. Trestné hody: 19/9 (47,4%):24/16 (66,7%). Trojky: 5:2, Fauly: 17:21. Pět faulů: 0:2. Utkání řídili rozhodčí Stojan Pára z Hradce Králové. (po)