V sobotu 7. března bude utkání zahájeno v 17 hodin. Vzhledem k tomu, že se play off hraje na tři vítězství, tak domácí basketbalistky musí zítra uspět, aby si ještě uchovaly naději a hrálo se i v neděli. V případě sobotního vítězství bude nedělní, čtvrté, utkání zahájeno opět v novopacké hale v 10 hodin.

Zítra naposledy?

„O víkendu se doma pokusíme ještě sérii alespoň protáhnout a v sobotu vyhrát. Rozhodně Pliska Pardubice je k poražení a je jen obrovská škoda, že jsme to nedokázali již při druhém utkání v Pardubicích, protože za stavu 1:1 by to mohlo být doma ještě zajímavější. Boj ani přes dvě prohry samozřejmě nevzdáváme,“ řekl k předchozím dvěma utkáním v Pardubicích trenér sokolek Václav Vávra.

V prvých dvou utkáních podlehly sokolky v Pardubicích týmu Plisky Studánka 97:77 a 77:70!
Družstvo Pardubic si na sobotní utkání velice věří. Vedení klubu již objednalo na sobotu doma „oslavy“ postupu do semifinále. Když sokolky zopakují výkon z posledního mistrovského utkání v domácím prostředí, kdy pardubická děvčata porazily 65:60 a nebo z prvého poločasu posledního utkání v Pardubicích, ve kterém v jeho průběhu vedly dokonce o třiadvacet, tak si pardubický tým bude muset oslavy odložit.

V neděli od 12.30 budou moci příznivci novopackého basketbalu shlédnout ještě utkání celostátní ligy juniorů U 20, ve kterém pačtí mladí muži přivítají tým Chrudimi. (po)