Diváky a závodníky přivítalo po ránu krásné slunečné, téměř jarní počasí, které vydrželo po celý den. Organizátoři připravili pro šestnáct závodníků půl kilometru dlouhou, technicky náročnou trať se suchým povrchem.

Startovní pole bylo rozděleno do tří kategorií. Ve dvoukolkách do 1400 ccm bylo přihlášeno 10 jezdců, ve dvoukolkách nad 1400 ccm čtyři a v kategorii čtyřkolek přijeli závodit dva jezdci se Subaru Impreza STI a Mitsubishi Lancer EVO9.

Po zahájení tréninků se nad tratí objevily mračna prachu, a tak došlo i na „ autokrosové“ kropení dráhy. Povrch tratě díky tomu v ranních hodinách mírně namrznul, což slibovalo napínavé souboje a atraktivní jízdu ve všech kategoriích.

Nejrychlejší čas dne a zároveň rekord trati zajel v poslední páté jízdě Martin Chytráček s Felicií o 0,4 s před Martinem Kejzralem, který se v součtu časů ze všech pěti jízd stal absolutním vítězem závodu a ukázal konkurentům, ale i 80 přítomným divákům, že jeho obstarožní naftový Peugeot 205 ještě zdaleka nepatří do starého železa. Je nutno podotknout, že druhý v absolutním pořadí Chytráček a třetí Babák s ním byli narovnáni v necelé jedné vteřině. Takto napínavé souboje přinesla poslední únorová sobota.

Podle slov ředitele závodu Martina Babáka, se celý závod náramně vydařil, přálo slunečné počasí, závodníci, diváci si show užili a už se chystá další pokračování Rallye Show, jehož termín bude zveřejněn na Facebooku ve skupině Motorsport Babák a události Rallye Show Nemyčeves 2011, pravděpodobně opět za čtyři týdny.

Poděkování ředitele závodu za spolupráci při přípravě závodu patří reklamním a mediálním partnerům i všem sponzorům.

Výsledky jednotlivých kategorií, 2WD do 1400 ccm: 1. Martin Chytráček (Škoda Felicia), 2. Martin Babák (Škoda Favorit), 3. Lukáš Salaba (Škoda Rapid). 2WD nad 1400 ccm: 1. Martin Kejzral (Peugeot 205 diesel), 2. Martin Gergel (Škoda Felicia 1600), 3. Radek Mádle (Ford Sierra 1600). 4WD: 1. Lukáš Hašek (Mitsubishi Lancer EVO 9), 2. Pavel Richter (Subaru Impreza STI). ⋌(mak)