Poprvé v místech sálu Sousedského domu se konal již 28. ročník tradičního vánočního turnaje. 15 přihlášených registrovaných borců začalo bojovat v ranních hodinách a po bojích ve skupinách se rozehrál finálový pavouk na dvě porážky.

Roli favorita nakonec splnil Petr Vyskočil, který ve „finále“ zdolal svého kolegu z Jiskry Hořice Rudolfa Vzoreka, který své druhé místo ustál i s vyzyvatelem z pavouka poražených Petrem Grymem z Nemyčevse. Ve čtyřhře dominovali opět hořičtí, když ve finále porazil pár Vyskočil – Štěpánek duo Pozler – Vzorek. Na třetím a čtvrtém místě se umístil domácí pár Kněžourek – Rais a bělohradští Milan Šulc a Milan Petřivý.

Odpoledne začalo turnajem žáků, kdy v kategorii do 10 let zvítězila Anežka Šedivá, druhý byl Pavel Horáček, třetí Vojta Karvaj, čtvrtý Marek Cerman, pátý Péťa Kafka, šestý Ondřej Pozler. V kategorii do 15 let se stal vítězem Vojta Vávra z Ostroměře, druhý Dominik Zdeněk, třetí Zdeněk Filounek a čtvrtý Luděk Kulhánek.

Jako poslední přišli na řadu neregistrovaní a čekalo se zda bude změnou překonán loňský rekord v počtu přihlášených hráčů. Nutno říct, že rekord byl překonán již hodinu před registrací a zastavil se na konečném počtu 48!!! Nejdříve se hrálo v osmi skupinách po šesti utkáních na dva sety, vítězství bylo za dva body, remíza za jeden, do šestnáctičlenného pavouka postupovali první dva ze skupiny. Tento krutý systém už do prvního kola přivedl souboj dvou loňských finalistů Martin Krátký – Jiří Ratajský, kdy stejně jako vloni byl úspěšnější Jiří Ratajský. V dalším kole však loňský vítěz nečekaně podlehl Ladislavu Fofovi, který svou spanilou jízdu skončil až ve finále, kdy nestačil na Jaroslava Nožičku, v zápase o třetí místo byl úspěšnější Adam Lánský, kdy porazil Petra Jalového.

Pingpongový maraton skončil po dlouhých dvanácti hodinách, hrací sál se proměnil v taneční parket a dveře Sousedského domu se zavíraly nad ránem.

SK Miletín děkuje všem sponzorům, dobrovolným pomocníkům, který tento nápad svojí pomocí podpořili a přeje všem hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a nejenom sportovních úspěchů v roce 2010.