Okresní přebor, muži A: Libáň – Nemyčeves A 9:9 (Horák, Vaníček 3,5 – Kašík, Grym 3,5), Jičín D – Nová Paka B 6:12 (Doule 4 – Grof, Stoklas, Fišar 3,5), Lázně Bělohrad B – Železnice B 9:9 (Zívr, Jan Šulc 2,5 – Tominec, Jindra 3), Hořice B – Kopidlno B 10:8 (Vzorek, Polák 3,5 – Horák 4,5), Veliš A – Rovensko pod Troskami A 11:7 (Skrbek 4,5 – T. Vágenknecht 3,5), Lány A – Popovice A 9:9 (Z. Vokrouhlecký 3 – M. Voldán 4,5).

 1. Nová Paka B ⋌20 0 1 276:102 61
2. Kopidlno A⋌ 18 1 3 257:151 56
3. Popovice A ⋌11 5 5 213:165 48
4. Nemyčeves A ⋌11 3 7 216:162 46
5. Libuň ⋌10 5 6 215:163 46
6. Hořice B ⋌ 9 6 6 205:173 45
7. Železnice B⋌  9 5 7 198:180 44
8. Lány A ⋌ 5 4 12 141:237 35
9. L. Bělohrad B ⋌ 5 3 13 143:235 34
10. Veliš B ⋌ 5 1 15 146:232 32
11. Jičín D ⋌ 4 1 16 133:240 30
12. Rovensko ⋌ 2 2 17 125:253 27

Okresní přebor, muži B: Rovensko pod Troskami B – Nemyčeves B 7:11 (nejvíce bodovali Kozák 3,5 – Bílek 3,5), Butoves A – Valdice B 2:16 (Žďárský, Hlaváček st. 2 – Z. a M. Novotní, Bukartyk 4,5), Kopidlno B – Hořice C 12:6 (Kodet, Hladík, Procházka 3,5 – J. Zelený ml. 4).

 1. Valdice B ⋌16 2 3 245:133 55
2. Stará Paka C⋌ 14 5 2 239:139 54
3. L. Bělohrad C ⋌13 3 5 227:151 50
4. Nemyčeves B ⋌14 1 6 209:169 50
5. Kopidlno B ⋌11 4 6 219:159 47
6. Lány B ⋌11 2 8 220:158 45
7. Nová Paka C ⋌ 9 3 9 198:170 42
8. Butoves  ⋌8 2 11 175:203 39
9. Žlunice  ⋌6 2 13 165:213 35
10. Hořice C ⋌4 3 13 136:242 32
11. Rovensko B ⋌ 3 3 16 117:261 29
12. Radim B ⋌ 3 1 17 118:260 26

Stará Paka C – Lázně Bělohrad C 13:5 (M. Pánek 4,5 – Žáček 2,5), Nová Paka C – Radim A 15:3 (Šmidrkal, Morávek 4,5 – Míka 1,5), Lány B – Žlunice 16:2 (Zahradník, D. Vokrouhlecký, J. a P. Čeřovští 4 – Libánský, Stria, Mokošín, Haken 0,5).


Okresní přebor, muži C:
Popovice B – Lány C 9:9 (Chloupek 3,5 – Stuchlík 4), Sobotka – Nová Paka D 2:16 (Ježek, Macoun, Zahradník, Kozák 0,5 – Hanuš, Knap, Šmidrkal, Stuchlík 4), Bělohrad D – Úbislavice 13:5 (Vaníček 4,5 – Morávek 2,5), Železnice C – Jičín E 9:9 (Ježková 3,5 – Zikmund 4), Nová Paka E – Butoves B 9:9 (Erlebach 3,5 – Hlaváček 3), Nemyčeves C – Miletín 7:11 (Bareš, Brett 3 – Novák, Karel 3,5).

 1. Nová Paka D ⋌19 1 1 257:121 60
2. Lány C ⋌16 2 3 246:132 55
3. Nová Paka E ⋌11 5 5 210:168 48
4. L. Bělohrad D ⋌12 2 7 212:166 45
5. Úbislavice A ⋌10 1 10 186:182 42
6. Butoves B ⋌ 8 4 9 184:194 41
7. Miletín  ⋌7 3 11 155:223 38
8. Jičín E  ⋌6 4 11 178:200 37
9. Železnice C⋌  6 4 11 171:207 37
10. Popovice B ⋌ 6 2 13 160:218 35
11. Nemyčeves C ⋌ 5 2 14 154:224 33
12. Sobotka ⋌ 2 6 13 155:223 31

Okresní přebor, muži D: Roškopov – Stará Paka D 4:14 (Vít, P. Krejčí st. 1 – Hruška, Vávra 4,5), Butoves C – Slatiny 12:6 (Rejman 4,5 – D. Palička 3), Jičín F – Veliš B 7:11 (Šimčík 3,5 – Veselý 4), Radim B – Hořice D 11:7 (Čermák 3,5 – Samek 3,5), Úbislavice B – Kopidlno D 9:9 (R. Vít 3,5 – Kodet, Slavík 2,5), Chomutice – Rovensko p. Tr. C 4:14 (Vaníček, Průša 2,5 – Suchý, J. Vágenknecht, Brožek st. 4), Nemyčeves D – Lázně Bělohrad E 17:1 (Rössler, Bareš, Stránský 4,5 – F. Kout 1). (n)

 1. Kopidlno C ⋌21 1 2 295:137 67
2. Rovensko C ⋌21 0 3 309:123 66
3. Stará Paka D ⋌19 1 4 301:131 63
4. Veliš B ⋌19 1 4 285:147 63
5. Chomutice⋌ 14 1 9 248:184 53
6. Úbislavice B ⋌13 3 8 245:183 53
7. Radim B ⋌11 2 11 243:189 48
8. Hořice D ⋌11 2 11 229:203 48
9. Jičín F ⋌11 0 13 212:220 46
10. Nemyčeves D  ⋌8 1 15 196:236 41
11. Butoves C  ⋌7 1 16 165:267 39
12. Roškopov ⋌ 4 0 20 115:317 32
13. L. Bělohrad E⋌  2 1 21 112:320 29
14. Slatiny ⋌ 0 0 24  63:369 24