Na kvalitní dráze změřilo své umění celkem 78 účastníků, kteří byli rozděleni podle věku do jednotlivých kategorií (10 let, 11 až 16 let, 17 až 40 let, 41 a více). Pořadatelé vypsali soutěžní disciplíny sjezd speciál a sáňky–cross, přičemž sjezd byla klasická jízda na čas a sáňky–cross soutěž čtyř závodníků najednou (vychází ze ski–crossu).

Mezi nejmenšími byla nejrychlejší Anežka Frýbová, která se ve spolupráci s maminkou, nejlépe vyrovnala s nástrahami sáňkařské tratě. Druhý dojel David Dvořák a na třetí Ríša Pospíšil.
Druhou mládežnickou kategorii ve sjezdu ovládla také dívka. Gábina Poušťková dokázala ve dvoukolovém závodě zajet dohromady nejrychlejší čas a stala se zaslouženou vítězkou této disciplíny. S odstupem skončil na druhém místě Honza Klamrt, třetí dojela Nikola Poušťková. Disciplínu ski-cross opanoval Honza Klamrt před svým jmenovcem Vorlíčkem ml. a „kozlineckým“ Stanoušem Chudobou ml.

V kategorii 17 až 40 let bojovalo o prvenství celkem 37 závodníků nebo závodnic. Ve sjezdu zvítězil, s elegancí hodnou hraběte Harracha, Tomáš Houška, druhý Václav Stránský a třetí Janina Frýbová. V královské disciplíně této kategorie sáňky – crossu, naplno ukázala svoje kvality ve finálové jízdě Zlata Budínská a vyhrála před Jakubem Strnadem a Martinem Opicem.

Veteránskou kategorii si doslova podmanil Miloslav Kučera (Rubín SKI), když dokázal „o parník“ zvítězit, jak ve sjezdu, tak i v sáňky crossu. Ve sjezdu skončil na druhém místě Jan Vorlíček a na třetím Lůďa Měsíčková. Sáňky–cross byl v této věkové kategorii rozdělen ještě na muže a ženy. V mužích bylo již zmíněno vítězství Miloslava Kučery. Jako druhý dojel Ladislav Klamrt a třetí Jiří Měsíček st. V ženské kategorii dominovala Lůďa Měsíčková, druhá Jitka Floriánová a třetí dojela Lady G.

Sportovní odpoledne sledovalo 250 spokojeně promrzlých diváků, kteří svým favoritům dokázali vytvořit opravdu krásnou atmosféru.

Na závěr už jen vypůjčené Olympijské heslo: „Dobrovolníci, bez vás by to nešlo. Děkuji!“ (ah)