Regionální přebor muži, 1. třída: Hořice B – Jičín B 12:6 (Polák, Šotek 3,5 – Červenka 3), Rovensko pod Troskami A – Stará Paka C 11:7 (T.Vágenknecht 4,5 – T. Pánek, Krutský ml. 2,5), Kopidlno A – Popovice A 10:8 (Matuna 3,5 – M. Voldán 3,5), Libáň – Valdice B 12:6) Horák, Vaníček 3,5 – Harcuba 3), Železnice B – Lány A 15:3 (Výborný, Tominec 4,5 – Z. Vokrouhlecký 2,5), Nová Paka C – Lázně Bělohrad A 4:14 (Sochor 2 – Jan Šulc, Petřivý st. 4,5) .

 1. L. Bělohrad A ⋌14 1 0 195: 75 44
 2. Kopidlno A ⋌10 2 3 168:102 37
 3. Libáň ⋌10 2 3 162:108 37
 4. Jičín B ⋌ 10 0 5 151:119 35
 5. Hořice B ⋌ 8 1 6 143:127 32
 6. Valdice B ⋌ 7 2 6 157:113 31
 7. Popovice A⋌ 6 3 6 140:130 30
 8. Nová Paka C⋌ 6 3 6 129:141 30
 9. Železnice B ⋌ 5 2 8 123:147 27
10. Rovensko A⋌ 3 0 12 82:188 21
11. Lány A⋌ 2 1 12 92:178 20
12. Stará Paka C ⋌ 0 1 14 78:192 16

Regionální přebor muži, 2. třída: Kopidlno B – Lázně Bělohrad C 9:9 (Václavík, Jiří Šulc 3,5 – Kohut, Procházka 3,5), Lány B – Nová Paka D 14:4 (J. Vokrouhlecký 4 – Fišar 3,5), Jičín C – Veliš A 8:10 (Kříž 3,5 – V. Pažout 4), Butoves A – Butoves B 11:7 (Vích, Hlawatschke ml. 4,5 – Hlawatschke st. 2,5), Lázně Bělohrad B – Úbislavice A 13:5 (Zívr, Vaníček 4,5 – Erlebach 2), Žlunice – Nemyčeves B 1:17 (Smutný 1 – Tintěra, Kubík, Bílek 4,5).

 1. Nemyčeves B ⋌13 1 1 177: 93 42
 2. Lány B ⋌12 1 2 181: 89 40
 3. Kopidlno B ⋌ 9 6 0 163:107 39
 4. Butoves A ⋌11 0 4 158:112 37
 5. L. Bělohrad C ⋌ 7 1 7 142:128 30
 6. Veliš A ⋌6 1 8 131:139 28
 7. Nová Paka D ⋌6 2 7 128:142 28
 8. L. Bělohrad B ⋌5 2 8 134:136 27
 9. Butoves B ⋌5 1 9 105:165 25
10. Jičín C⋌ 3 1 11 118:152 22
11. Žlunice⋌ 2 3 10 93:173 22
12. Úbislavice A ⋌1 1 13 86:184 18

Regionální přebor muži, 3. třída: Nemyčeves C – Radim A 11:7 (Trč st., Hendrych 3,5 – Myšík 4,5), Lázně Bělohrad D – Sobotka 9:9 (Vít, Brykner 2,5 – Ježek 3,5), Kopidlno C – Železnice C 3:15 (Kohut 2,5 – F. Kabela, Vraštil 4,5), Valdice C – Miletín A 8:10 (Bukartyk 3,5 – Novák, Rychtera 3,5), Chomutice A – Rovensko pod Troskami B 15:3 (Břeský 4,5 – Suchý 1,5), Nová Paka E – Hořice C 17:1 (Erlebach, Vydra, Vavřinec 4,5 – P. Zelený 1).

 1. Miletín A ⋌15 0 0  194:86 45
 2. Chomutice A ⋌8 4 3 166:104 35
 3. Sobotka ⋌8 4 3 154:116 35
 4. Nemyčeves C ⋌ 9 2 4 150:120 35
 5. Radim A ⋌9 1 5 143:127 34
 6. Železnice C ⋌7 1 7 146:126 30
 7. Valdice C ⋌ 7 1 7 132:138 30
 8. Rovensko B ⋌7 1 7 123:147 30
 9. Nová Paka E ⋌ 6 1 8 134:136 28
10. L. Bělohrad D⋌ 3 2 10 109:161 23
11. Hořice C ⋌2 0 13 101:169 19
12. Kopidlno C ⋌ 0 1 14 68:202 16

Regionální přebor muži, 4. třída A: Hořice D – Úbislavice B 12:6 (bez podrobností), Radim B – Chomutice B 9:9 (Šimek 3,5 – Kučera 4), Miletín B – Popovice C 13:5 (Kněžourek, Bezvoda, Retmuves 3,5 – Jar. Novotný 4), Stará Paka D – Lázně Bělohrad E 4:14 (Knap 3 – Kout 4,5) a volno Roškopov.

 1. Miletín B ⋌⋌ ⋌10 0 2 140: 76 32
 2. Úbislavice B ⋌ 8 0 3 128: 70 27
 3. Radim B ⋌5 4 3 113:103 26
 4. Popovice C ⋌ 6 1 5 120: 97 25
 5. Chomutice B⋌ 5 2 5 104:110 24
 6. L. Bělohrad E ⋌ 4 3 4 104: 94 22
 7. Hořice D ⋌4 2 6 99:117 22
 8. Stará Paka D ⋌ 2 0 9 65:133 15
 9. Roškopov ⋌2 0 9 61:137 15

Regionální přebor muži, 4. třída B: Slatiny – Radim C 8:10 (Palička 3 – Gebauer 4,5), Jičín D – Nemyčeves B 18:0 (Fedor, Pozner, Kunášek 4,5), Butoves C – Železnice D 4:14 Cír 3,5 – F. Kabela 4), Popovice B – Rovensko C 14:4 (bez podrobností) a volno Veliš B.⋌(n)

 1. Popovice B ⋌10 2 0 153: 63 34
 2. Veliš B ⋌8 1 2 121: 71 28
 3. Jičín D ⋌ 6 1 5 114:102 25
 4. Radim C ⋌ 6 2 3 108: 90 25
 5. Železnice D ⋌5 2 4 104: 94 23
 6. Rovensko C ⋌ 5 1 5 99: 99 22
 7. Slatiny ⋌ 4 0 8 92:124 20
 8. Nemyčeves D ⋌2 2 8 80:136 18
 9. Butoves C ⋌0 1 11 65:151 13