Regionální přebor muži: Hořice B – Stará Paka C 9:9 (Zemánek 4 – Kamler 3,5), Jičín C – Libáň 9:9 (Červenka 3,5 – Vaníček, Horák 3,5), Lázně Bělohrad A – Popovice A 12:6 (Petřivý ml. 4,5 – Voldán ml. 3), Nová Paka C – Veliš A 12:6, Nemyčeves A – Lázně Bělohrad B 12:6 (Kašík, Grym 4,5 – Zívr, Jiří Šulc, Rolf, Žáček 1,5), Lány A – Železnice B 4:14 (Ulrych 1,5 – Tominec, Rohlíček 4,5). Konečná tabulka má tuto podobu:

1. L. Bělohrad A ⋌ 18 3 1 264:132 61
 2. Nová Paka C ⋌17 3 2 266:130 59
 3. Nemyčeves A⋌ 16 3 3 251:145 57
 4. Popovice A ⋌14 4 4 247:149 54
 5. Jičín C ⋌ 8 6 8 202:196 44
 6. Hořice C ⋌ 7 5 10 198:198 41
 7. Libáň ⋌  7 5 10 178:218 41
 8. Železnice B ⋌ 8 2 12 175:221 40
 9. Stará Paka C ⋌  7 1 14 153:243 37
10. Veliš A⋌  5 3 14 164:232 35
11. L. Bělohrad B⋌  2 4 16 147:249 30
12. Lány A  ⋌2 3 17 133:263 29

Neregistrovaní muži A: Žlunice – Butoves A 8:10 (Němeček, Smutný 4 – Žďárský, Hlawatschke st. a ml. 2,5), Valdice B – Lány C 14:4 (M. Novotný, Bilanský 4,5 – Ulver 2), Lázně Bělohrad D – Popovice B 11:7 (Balcar 3,5 – Tomi 3,5), Nová Paka D – Rovensko p. Tr. A 9:9 (Sochor, Virag 3 – Kopecký, Brožek st. 3), Nemyčeves B – Lázně Bělohrad C 11:7 (T. Trč, Bílek, Brett 3,5 – Václavík 3), Lány B – Kopidlno B 8:10 (Zahradník, Zamlar, J. Čeřovský, D. Vokrouhlecký 2 – Procházka, Palička 4,5).

1. Rovensko A⋌ 18 4 0 287:109 62
 2. L. Bělohrad C ⋌14 3 5 244:152 53
 3. Kopidlno B ⋌ 13 3 6 220:176 51
 4. Valdice B ⋌12 4 6 229:167 50
 5. Lány B ⋌ 10 6 6 231:165 48
 6. Nemyčeves B ⋌12 1 9 207:189 47
 7. Nová Paka D ⋌  9 6 7 205:191 46
 8. Butoves A ⋌  8 1 13 169:227 39
 9. Žlunice ⋌  6 3 13 160:236 37
10. Lány C ⋌  5 4 13 164:232 36
11. L. Bělohrad D ⋌ 3 2 17 144:242 30
12. Popovice B ⋌ 3 1 18 116:280 29

Neregistrovaní muži B: Kopidlno C – Butoves B 8:10 (Kodet 3,5 – M. Zhouf 4), Železnice C – Stará Paka D 14:4 (Vraštil, F. Kabela 4,5 – Hruška 2), Radim A – Nemyčeves C 8:10 (Míka 3,5 – Rössler 3,5), Rovensko p. Tr. B – Nová Paka E 9:9 (Suchý, Brožek st. 2,5 – Oravec 3), Veliš B – Miletín 9:9 (Veselý, Šťastný 3 – Rais 2,5), Úbislavice A – Jičín D 11:7 (Morávek 4,5 – Turek 3).

1. Úbislavice A ⋌18 2 2 258:138 60
 2. Jičín D ⋌16 2 4 260:236 56
 3. Butoves B ⋌16 1 5 240:156 55
 4. Veliš B ⋌11 3 8 222:174 47
 5. Miletín⋌  7 9 6 196:202 45
 6. Radim A ⋌ 9 3 10 200:196 43
 7. Kopidlno C⋌  6 8 8 193:213 42
 8. Nová Paka E ⋌ 6 5 11 154:242 39
 9. Železnice C ⋌ 7 3 12 171:225 39
10. Rovensko B  ⋌7 3 12 186: 210 39
11. Nemyčeves C ⋌  6 4 12 186:210 38
12. Stará Paka D⋌  1 1 20 122:274 25

Při rovnosti bodů rozhodují vzájemné zápasy.
Neregistrovaní muži C: Butoves C – Sobotka 1:17 (Volek 1 – Hořák, Najman, Ježek 4,5), Lázně Bělohrad E – Nemyčeves D 11:7 (Vít 3,5 – Hrdý 3,5), Roškopov – Úbislavice B 3:15 (Kočandrle 2 – Z.Vít, Milický 4,5), Chomutice – Valdice C 6:12 (Tázler 3 – Bukartyk 4,5), Popovice C – Slatiny 15:3 (Tázler 3 – Bukartyk 4,5), Ho-řice C – Radim B 12:6 (Pulda, Samek 4,5 – Nidrle, Kalenský 2,5) a volno Jičín E.⋌ Václav Nidrle

1. Sobotka ⋌ 19 4 1 289:143 66
 2. Úbislavice B ⋌17 2 4 259:155 59
 3. Chomutice ⋌15 4 4 258:156 57
 4. Hořice C ⋌ 16 1 6 236:148 56
 5. Valdice C ⋌ 14 4 5 245:169 55
 6. Radim B ⋌12 2 9 240:174 49
 7. Popovice C ⋌ 11 3 9 220:194 48
 8. Jičín E  ⋌9 3 11 203:211 44
 9. L. Bělohrad E⋌  9 3 11 190:224 44
10. Nemyčeves D ⋌  4 1 18 169:245 32
11. Roškopov ⋌  4 1 18 119:295 32
12. Butoves C ⋌ 3 0 20 125:289 29
13. Slatiny ⋌  3 0 20 117:297 29