Dočkali se až v polovině listopadu v utkání s Turnovem, který letos ve výkonnosti proti loňsku značně polevil. Ani tímto vítězstvím si hořičtí basketbalisté moc nepolepšili. Se dvěma výhrami jsou na předposlední příčce tabulky před Českou Třebovou, která má o zápas méně.

Jiskra Hořice – TJ Turnov 79:63 (23:8, 47:29, 64:44). Domácím se vydařil úvod do utkání, když hned v prvé čtvrtině získali patnáctibodové vedení, ze kterého prakticky žili až do konce zápasu. Ve druhé desetiminutovce přidali na stranu další tři body, ve třetím hracím období to již bylo o dvacet. I když hostující tým v závěrečné čtvrtině zlobil, a náskok začal stahovat, basketbalisté Jiskry si již klidně uhlídali vítězství. Na pivotu se dařilo Němcovi, když sám nastřílel téměř třetinu bodů a skončil utkání bez jediného faulu. Na dvojciferné body dosáhli Šťastný, Švamberg a Matoušek, kteří dvojky okořenili šesti trojkami. Další trojky přidali Rais a Zeman.

Němec 24, 6/4, 0, Šťastný 16, 1x3, 11/9, 2, Švamberg 13, 2x3. 1/1, 5, Matoušek 10 3x3, 2/1, 3, Rais 5, 1x3, 0/0, 1, Košťál 4, 4/2, 1, Vaško 2, 0/0, 2, Zeman 3, 1x3, 0/0, 1, Kulhánek 2, 0/0, 0, Skala 0, 0/0, 3. Trestné hody a fauly domácích 24/17 a 18. Utkání řídili rozhodčí Maťátko z Pardubic a Zima z Hradce Králové.

Zbývající zápasy: Holice – Tesla B 58:66, Vysoké Mýto – Přelouč 59:74, Týniště – Svitavy C 84:69, Rychnov n. Kn. B – Česká Třebová 89:56, Choceň – Přelouč 82:70, Týniště – Česká Třebová 93:77, Rychnov n. Kn. – Svitavy C 69:60, Dvůr Králové – Turnov 67:73.

K dalším dvěma utkáním zajíždějí basketbalisté Jiskry o posledním listopadovém víkendu do České Třebové a Svitav.⋌ Míla Pour