První zápas byl v úvodu jak z říše snů – vedení 10:1 a 15:3, teprve pak se domácí probudili a korigovali. Ve druhém setu Kerhartice dlouho vedly, šťastnější v koncovce ale byla Dřevěnice. Třetí set byl opět napínavý, ovšem hosté byli sebevědomější a šťastnější.

Odveta byla od začátku vyrovnaná, ovšem koncovky zvládali tentokrát domácí, kteří výborně bránili. A ve třetím setu Dřevěnice dost rezignovala. Výkon hostů v obou utkáních ovlivnila vynucená inprovizace na nahrávce, příliš zkažených servisů a hodně nepřesností na příjmu podání.
Kerhartice-Dřevěnice 0:3 (-18, -23, -23) a 3:0 (23, 23, 13). Sestava: Dolejší, P. Švandrlík (blok), Lukavec, Koláčný a střídající Drahoňovský (smeč), Tauchman (náhra), Charousek (universál), Z. Kopecký (libero).

Ostatní výsledky: Střelice – Hrotovice 3:1, 3:0, Znojmo – Ústí nad Orlicí 3:1, 3:0, Choceň – Malšovice 3:0, 3:0.

10. Malšovice⋌ 10 0 10 11:30 10

Příští víkend hostí Dřevěnice Hronov, hraje se v tělocvičně jičínské základní školy, Poděbradova na Novém Městě, začátek prvního utkání v 10 hodin. ⋌(n)