Do turnaje se přihlásilo 24 hráčů napříč všemi výkonnostními kategoriemi, od krajské soutěže po nejnižší třídu neregistrovaných. Organizátoři zvolili hrací systém šest skupin po čtyřech hráčích, kdy z každé skupiny do play-off postupovala dvojice nejúspěšnějších a nejlepší čtyři hráči ze 3. míst.

Finálová „šestnáctka“ byla podle dosažených výsledků nalosována do „pavouka“, kde se jedna porážka rovnala cestě k pokladně vlakového nádraží a zakoupení jízdenky domů.

Nejen play–off, ale i celý turnaj nejlépe zvládli Karel Horák a Zdeněk Frýba. V samotném finále přes velkou snahu, Zdeněk Frýba nedokázal uhasit Karla „Hořáka“ a získal pomyslné stříbro.

Na vítězného Horáka čekala odměna v podobě putovního poháru a „hi-fi soustavy“. V boji o třetí místo uspěl Petr Grym, když porazil Ivana Tomince.
Z domácích hráčů byl nejúspěšnější Miroslav Žďárský (7.), kterému na 8. místě dýchal na záda Milan Zhouf. Oba shodně prohráli ve čtvrtfinále.

Alespoň postup ze skupiny vybojoval Fredy Hlawatschke st. a Václav Zhouf. Z nejtěžší skupiny turnaje postoupili Tomáš Vích a Aleš Hlawatschke. Čtveřice posledně jmenovaných pouť turnajem ukončila v osmifinále.⋌ (ah)