Podmínkou startu bylo, že soupeři získají hráče z evropských nebo světových klání. Dokonce kvůli tomu musely být zrušeny některé důležité soutěže starého kontinentu. Rozlosování proběhlo ve 13 hodin.

Za domácí Březovice nastoupili Alžběta Pavlovna Michalatovna (Rusko), Sud Hoven a Devens Hoven (oba Holandsko), Szaldo Mandolíny (Itálie), Furt Mustál (Německo) a Šourek Ocasatý (Česko).

Družstvo Rašína tvořili Maji Jakojama (Japonsko), Sere Pecký a Pere Pecký (oba Polsko), Maho Jakobič (Jugoslávie), Bezmozek Hypofysa (Kuba) a Dana Dělohová (Česko). Náhradnicemi byly Mašina Tlustá a Ginda Pindová, obě z Česka.

Utkání skončilo 8:8, s čímž nesouhlasil jeden divák z Březovic Penis Klacek, který řekl rozhodčímu „kdo se blbej narodí, ten blbej zůstane“. Nato se strhla rvačka… Naštěstí vše urovnala Peprmitka Zelená, a tak zábava skončila v ranních hodinách.

Hrálo se na automatech Značka Sračka utkání řídil Jiří Zezdisral z Košíř. Výtěžek bude věnován do Prdelejníkova na Mařenčinu perníkovou chalupu. (radar)