Lázně Bělohrad – Již osmnáct kol mají za sebou regionální soutěže stolních tenistů, ve kterých startuje čtyřiapadesát týmů. Jaký je stav v jednotlivých skupinách, to zjistíme při pohledu na výsledkový servis a tabulky.

1. třída muži: Jičín B – Železnice B 14:4 (Červenka 4,5 – Výborný, Jindra 2), Nová Paka C – Libáň 8:10 (Sochor, Stoklas 3 – Vaníček 4,5), Lázně Bělohrad A – Kopidlno A 11:7 (M. Šulc, Petřivý ml. 3,5 – Matuna 3,5), Lány A – Rovensko pod Troskami A 8:10 (Forman 3,5 – Vágenknecht 4,5), Valdice B – Hořice B 10:8 (Harcuba 3,5 – Polák 4), Popovice A – Stará Paka C 7:11 (R.Voldán, Pažout 3 – T. Pánek 4,5).

 1. L. Bělohrad A ⋌16 1 1 228: 96 51
 2. Libáň ⋌12 3 3 192:132 45
 3. Kopidlno A ⋌ 12 2 4 199:125 44
 4. Jičín B ⋌13 0 5 191:133 44
 5. Valdice B⋌ 9 2 7 189:135 40
 6. Hořice B⋌ 9 2 7 175:149 38
 7. Popovice A ⋌ 7 4 7 174:150 36
 8. Nová Paka C⋌ 6 4 8 149:175 34
 9. Železnice B ⋌ 5 3 10 139:185 31
10. Rovensko A ⋌ 4 0 14 96:228 26
11. Lány A⋌ 2 2 14 113:211 24
12. Stará Paka C ⋌ 1 1 16 99:225 21

2. třída muži: Kopidlno B – Úbislavice A 13:5 (Hladík 4,5 – Milický 2), Žlunice – Butoves A 14:4 (Haken 4,5 – Vích, Hlawatschke ml. 2), Nemyčeves B – Jičín C 14:4 (Kubík 4,5 – Rejha 2), Lázně Bělohrad B – Lány B 11:7 (Vaníček 3,5 – J. Čeřovský 2,5), Butoves B – Lázně Bělohrad C 8:10, (Frýba 4,5 – Jiří Šulc, Václavík 3,5), Veliš A – Nová Paka D 10:8 (V. Pažout 4 – Fišar 3,5).

 1. Nemyčeves B ⋌16 1 1 216:108 51
 2. Kopidlno B ⋌ 12 6 0 197:129 48
 3. Lány B ⋌14 1 3 218:106 47
 4. Butoves A ⋌11 0 7 176:148 40
 5. L. Bělohrad C ⋌ 9 2 7 172:152 38
 6. L. Bělohrad B ⋌ 7 2 9 156:168 34
 7. Veliš A ⋌ 7 1 10 152:172 33
 8. Nová Paka D ⋌ 6 3 9 152:172 32
 9. Jičín C ⋌5 1 12 151:173 29
10. Butoves B ⋌ 5 1 12 121:203 29
11. Žlunice ⋌ 3 4 11 128:196 28
12. Úbislavice A ⋌ 1 2 15 105:219 22

3. třída muži: Radim A – Chomutice A 7:11 (Stříbrný 3,5 – Břeský 4), Nová Paka E – Valdice C 9:9 (Erlebach, Vavřinec 3,5 – Bukartyk 3,5), Hořice C – Kopidlno C 18:0 (Rypl, Pulda, Samek, Jelínek 4,5), Roven-sko pod Troskami B – Lázně Bělohrad D 11:7 (Kudrnáč 4 – Brykner 2,5), Miletín A – Nemyčeves C 10:8 (Novák 4,5 – Tintěra 2,5), Železnice C – Sobotka 9:9 (Vraštil 3,5 – Ježek 4,5).

 1. Miletín A ⋌18 0 0 231:103 54
 2. Chomutice A ⋌11 4 3 202:122 44
 3. Nemyčeves C ⋌11 2 5 180:144 42
 4. Sobotka ⋌ 8 6 4 180:144 40
 5. Radim A ⋌10 2 6 173:151 40
 6. Rovensko p. Tr. B⋌ 10 1 7 162:162 39
 7. Železnice C ⋌ 8 2 8 172:152 36
 8. Valdice C ⋌7 3 8 154:170 35
 9. Nová Paka E ⋌ 6 2 10 151:173 32
10. L. Bělohrad D ⋌ 3 2 13 129:195 26
11. Hořice C ⋌ 3 1 14 135:189 25
12. Kopidlno C ⋌ 0 1 17 75:249 19

4. třída muži A: Úbislavice B – Roškopov 17:1 (Plecháčová, L. a R. Vítové 4,5 – Stuchlík 1), Stará Paka D – Miletín B 2:16 (Knap 2 – Bezvoda, Rezmuves 4,5), Lázně Bělohrad E – Radim B 10:8 (Malý 4,5 – Šimek 3,5), Popovice C – Chomutice B 10:8 (Jar. Novotný 4,5 – L. Jón, Průša 3) a volno Hořice D.
 1. Miletín B ⋌11 1 2 165: 87 37
 2. Úbislavice B ⋌ 11 0 3 169: 83 36
 3. Popovice C ⋌8 1 6 148:123 32
 4. L. Bělohrad E ⋌6 4 4 135:117 30
 5. Chomutice B⋌ 6 2 7 138:132 29
 6. Radim B ⋌5 4 5 128:124 28
 7. Hořice D ⋌ 5 2 7 112:140 26
 8. Roškopov ⋌3 0 11 89:173 20
 9. Stará Paka D ⋌ 2 0 12 78:174 18
4. třída muži B: Radim C – Popovice B 8:10 (Novák, Holzer 3 – Šamko, Olejarčík, Málek, Kazda ml. 2,5), Veliš B – Butoves C 11:7 (Muller 4,5 – Havelka 3), Rovensko p. Tr. C – Slatiny 17:1 (Stantejský, Varečka, Borovička 4,5 – Svobodová, Karlas 1), Železnice D – Nemyčeves D 15:3 (M. a F. Kabelovi 4,5 – Bareš 2) a volno Jičín D. ⋌Václav Nidrle

 1. Popovice B ⋌ 12 2 0 179: 73 40
 2. Veliš B ⋌ 9 1 4 137:115 33
 3. Železnice D ⋌ 8 2 4 147:105 32
 4. Radim C ⋌8 2 4 143:109 32
 5. Rovensko C ⋌7 1 6 135:117 29
 6. Jičín D ⋌ 7 1 6 132:120 29
 7. Slatiny ⋌4 0 11 103:167 23
 8. Nemyčeves D ⋌ 3 2 10 100:170 23
 9. Butoves C ⋌ 0 1 13 76:126 15