Již v sobotu bude zahájeno týdenní soustředění nadějí jičínské házené. Kempu se zúčastní hráči přípravky (tzv. Talenťáčku), minižáků, mladších a starších žáků a mladšího dorostu. Stejně jako v posledních dvou letech zavítají mladí házenkáři v doprovodu svých trenérů a vedoucích týmů do krásného prostředí rekreačního zařízení Eden v Jinolicích.
Tréninkového kempu se zúčastní na sedmdesát hráčů, kteří se budou připravovat pod vedením patnácti trenérů a funkcionářů klubu. V tréninkových jednotkách bude kladen důraz především na zvyšování fyzické kondice, a tak všichni házenkáři dokonale poznají lesy v okolí rekreačního střediska. Pamatováno však bude také na zdokonalování základních házenkářských dovedností, dostatečně tak bude zcela jistě využito nové antukové hřiště.
Kromě samotného trénování bude pro všechny zúčastněné připraven pestrý a zajímavý program s celou řadou různých soutěží a her (např. turnaj v kopané, házené, běh do vrchu, cross v lese, různé štafetové běhy, hry ve venkovním bazénu atd.) o hodnotné ceny v podobě sladkostí a suvenýrů, věnovaných sponzory klubu. Samozřejmě, že chybět nebude ani noční stezka odvahy a závěrečný „táborák“.
Doufejme, že kemp házenkářů bude dobrou přípravou pro nadcházející náročnou sezónu a přinese své ovoce v podobě kvalitních výsledků mládežnických družstev a dobré reprezentace města Jičína podobně jako v uplynulém soutěžním ročníku.