Silnou sestavu tvořili opravdoví borci: exreprezenzanti či extraligoví hráči. Posuďte sami: v útoku se prosazovali zejména Milan „Hadrák“ Hadrava, Milan Džavoronok či současný asistent reprezentačního trenéra Honza Svoboda. Na bloku hráli ve finálovém zápase Jiří Melichar a teď už hráč dřevěnického áčka Libor Švandrlík, nahrávky rozděloval Petr Špicar, do bojů zasáhli i Jirka Šimánek, Karel Matoušek a Láďa Klamrt, který má asi největší zásluhu na získání takhle kvalitních borců do týmu.
Moc spokojení byli i manželé Jakubcovi, jejichž firma tým sponzoruje a samozřejmě i početná řada fandů, kteří si na takto krásnný volejbal vždycka najdou cestu
Trošku smutný byl poražený finalista – Stařící ze Zlína. Ti měli v sestavě zejména jednoho z nejlepších smečařů československé volejbalové historie „Karba“ Kalába, kterému v klíčovém zápase nahrával další z bývalých reprezentantů Macek, v týmu se objevil například i trenér posledního mistra republiky Českých Budějovic Brom.

Tak to má být

Ale borci startující za Zlín uznali, že na soupeře neměli a při večerním posezení si přišli vypít své pivko s nadmíru spokojenými vítězi. A tak to má ve sportu – alespoň v tom amatérském nepochybně – být…
I já jsem si své pivko v téhle bezvadné partě vypil a věřte, že to pro mne byl jeden z nejsilnější zážitků o 54. Volejbalové Dřevěnici.