Rozuzlení o celkovém vítězi, když mezi předními jezdci M. Sitňanským a V. Janouškem, byl pouze dvoubodový rozdíl přišlo zde. A bylo radostné!

Tentokrát Sítňanský na Janouška nestačil, a Vít v obou strhujících jízdách vybojoval první místo, čímž si zajistil titul mistr České republiky Supermoto 2012.

Radost byla veliká, důvod k oslavě a samozřejmě poděkování všem příznivcům, sponzorům…

Sezona 2013 je otevřená, pokud by se podařilo zajistit dostatek finančních prostředků je v plánu účast v seriálu mistrovství Evropy, popřípadě mistrovství světa, kde se jeden z těchto podniků pojede příští rok právě v Sosnové u České Lípy. Případní sponzoři budou vítáni.
„Loňskou sezonu hodnotím jako dobrou, byly vyhlášeny dvě mistrovství republiky a obě jsem vyhrál, trochu mě mrzí neúčast na zahraničních závodech.

Příští sezonu 2013 bych chtěl minimálně titul obhájit, a absolvovat celý seriál mistrovství Evropy, ale vše záleží na financích. Nyní jsem po složitější operaci ramene a musím doléčit zranění, na které nebyl v průběhu sezony čas, potom trénink a příprava techniky, jednání se sponzory, a tak dále," říká šťastný Vít Janoušek.