Hosté zklamali

„Lepší výsledek jsme si ani nezasloužili,“ říká hrající asistent trenéra hostů Vladislav Jordán, který vstřelil čtyři branky, a dodává. „Jičín nás přehrával ve všech činnostech, a to jak jednotlivci, tak celé družstvo. Měli jsme doslova ležérní vstup do zápasu, bylo to špatné“.

Utkání bylo hráno slušně, po čtyřech vyloučených na každé straně (Brykner dvakrát, Šulc a Kvasnička). Stínem zápasu bylo zranění Michala Krause, kterého zezadu fauloval treboňský brankář Maroš Pristaš a dostal za to přímou červenou kartu. Na jeho místo se musel postavit jeden hráč z pole, protože Třeboň přijela jen s jedním gólmanem. Volba padla na Jana Bicka. Lékař jičínského týmu Petr Krykorka se o Michala postaral. Vše se dohrálo v klidu, a tak po loučení s příznivci se aktéři těšili na večírek. Zubrextraliga má nyní volno až do 7. února, ale hned potom čeká anglický týden se zdatnými moravskými soupeři. Jičín totiž jede do Frýdku Místku, 10. února přivítá mistra z Karviné a 13. února nastoupí v Zubří.

„Nyní budeme ještě lehce trénovat, potom budou mít kluci vánoční volno, na svátky se těší, tak ať si je užijí a hned po novém roce začínáme s přípravou. Na jejím obsahu pracujeme, protože odpadl loňský mezinárodní turnaj v Polsku“ poznamenává spokojený trenér Petr Babák.

Fakta z utkání, další výsledky a tabulku najdete na 22. straně. (jp)