Absolutním vítězem v kategorii dospělých se stal Ondřej Šulc, jenž se do mateřského klubu vrátil po devíti letech. Na pomyslném stupni vítězů ho na třetí příčce doprovodil další odchovanec, brankář David Machalický. V kategorii sportovců do 19 let skončil Matěj Šolc na šestém místě. V nejmladší kategorii sportovců do 14 let obsadil čtvrtou příčku další brankář, tentokrát mladší žák Tomáš Hůla.

Ještě výrazněji se házenkáři Jičína prosadili mezi nejlepšími kolektivy. Extraligoví muži vyhráli anketu dospělých, kterou ovládají několik posledních let. Na první příčce se umístili také mladší žáci, kteří zvítězili v kategorii do 14 let. Mezi týmy do 19 let obsadili mladší dorostenci druhé místo.

„Všem oceněným blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v barvách klubu," uvedli zástupci jičínské házené.    (hbc, re)