HK A.S.A. Město Lovosice 30:23 (9:14).

První poločas se domácím vůbec nevydařil. Už po patnácti minutách prohrávali 3:8 a pětibrankové manko si odnášeli i do šaten. Zeman s Kvasničkou byli střelecky při chuti, ve druhém poločase se naopak rozstříleli lovosický Motl s Landou a poté, co domácí vyhráli prvních šest minut druhé půle 6:1, bylo vyrovnáno (15:15).

Pak už sypali domácí kanonýři do branky soupeře střelu za střelou a druhou třicetiminutovku tak vyhráli 21:9. Celkově tak zvítězili vysoko rozdílem sedmi gólů. Skvělý obrat Lovosic ve druhém poločase tak znamenal i změnu v tabulce horní šestky – Severočeši přeskočili Jičín a okupují čtvrtou příčku.

Fakta – brozhodčí: Kavulič, Skružný. Sedmimetrové hody 3/1 – 3/3. Vyloučení: 1:7. Diváků: 515. HBC Ronal Jičín: Veverka, Kurial – Kraus 5, Zeman 5/3, Vocásek 4, Kvasnička a Lepieš po 3, Bareš, Naimann, T. Babák po 1, Scoboda, Král, Kriso. U domácích nejvíce branek Landa 7, Motl 6/1.