Domácí jsou sice na posledním místě, ale jejich výkon nebyl vůbec špatný. Jičínský celek musel o body, zvláště v první půli, bojovat.

HC TJ Náchod HBC Jičín 23:35 (13:16). Celý první poločas byli domácí rychlonozí hráči Jičínu velmi zdatným protivníkem. Hosté nehráli důsledně v obraně, nedařil se ani dle představ rychlý přechod. Domácí přehrávali hosty v rychlosti nohou, svým hbitým pohybem vybojovali řadu vyloučení na straně hostí. Výsledek byl neustále prakticky vyrovnaný, teprve v posledních minutách se hostům podařilo odskočit na rozdíl čtyř branek.

Ve druhém poločase hosté zlepšili obranu, přidali též na rychlosti a především začali lépe bránit. Domácí se sice snažili, ale postupem času jim ubývalo sil. Převaha Jičína pokračovala, střelecky se probudili hráči na spojkách Kupka a Tomeš. Náchodští s přibývajícím časem odpadávali, hosté si tak svůj náskok podrželi i s hráči z lavičky.

Jičínští nijak oslnivý výkon nepředvedli. V první půli se trápili. Postupem času se dostali do tempa a přeci jenom předvedli řadu kvalitních akcí. Spojkoví hráči se probudili až ve druhém poločase, vzhledem k lehčímu zranění Klamrta dostal příležitost na pivotu Mílek a dařilo se mu, na křídle Stindlovi. Obrana měla v první části hodně okének, ve druhém se o hodně zlepšila.

Sestava a branky HBC Jičín: Chaloupka, Petr, – Tomeš 9, Kupka 6, Mílek a Stinek 5, Dědeček 3/2, Tomášek 2, Mikule, Bíšek, Dařílek, Krčka a Kaňa 1, Klamrt.

V Posledním zápase hostili jičínští dorostenci celek Zubří, aspirující na medailové umístění. Poslední prvoligový zápas zastihl jičínské starší dorostence ve velmi dobré formě. Hostili přední celek tabulky a dokonale se na něj vytáhli. Ač stále bez Hlavy a Vrby, tedy ostrých spojek, hráli od začátku zodpovědně v obraně, dařilo se jim i v útoku. V pohledném zápase vybojovali zaslouženě plný bodový zisk.

HBC Jičín – HC Zubří 32:29 (15:13). Do zápasu sice vstoupili domácí hráči lépe, ujali se vedení 2:0, ale poté převzali otěže zápasu hosté a jejich rychlá hra. Domácí se snažili, ale byli vždy o malý kousek pomalejší. Zubří se ujalo vedení a to si drželo do 14. minuty. Poté však Jičínští otočili čtyřmi brankami v řadě na 9:7. Oba celky hrály bez zábran, předváděly velmi slušnou hru. V domácím celku podržel své kolegy Coufal v brance a neumožnil hostím navýšit náskok, když opětovně vedli 10:11 a pak 11:12.

Jičínští hráči však znovu dokázali otočit skóre ve svůj prospěch a tentokrát již vedení z rukou nepustili. Mezi 7. a 10. minutou si Jičín vybudoval náskok šesti branek (22:16), což vyburcovalo hosty k maximálnímu nasazení.

Hosté pomalu snižovali náskok domácích. V závěrečných minutách jičínští hráči několikrát zbytečně chybovali v útoku a Zubří mohutným finišem snížilo z 30:26 na 30:29! Neomylnou rukou však klid do domácích řad vrátili Tomeš a Drbohlav, domácí hráči se tak mohli radovat z konečného vítězství.
Sestava a branky HBC Jičín: Coufal, Petr – Tomeš 17,Drbohlav 7,Mikule a Kupka 2, Klamrt, Krčka, Stindl, Dědeček 1, Bíšek, Kaňa, Chaloupka musel pro bolesti krku odstoupit při rozcvičení.

Jičínští dorostenci tímto posledním utkáním zakončili sezonu, ve které obsadily v první lize sedmé místo.⋌(mk)