FbŠ Bohemians – KM automatik FBK Jičín 5:6 (0:3, 3:1, 2:2)

Branky: 22. Jessica Zlámalová, 29. Hana Poláková, 31. Andrea Kadidlová, 53. Adéla Bočanová, 55. Eliška Reischlová – 4. Kristýna Bachmaierová, 19. Kristýna Bachmaierová, 19. Zuzana Svobodová, 27. Gabriela Žůrková, 47. Gabriela Žůrková, 54. Kristýna Bachmaierová. Rozhodčí: Tomáš Kostinek – Martin Reichelt. Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0; Diváci: 158. Zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 9 – Veronika Samková 20.

I proto toužily florbalistky Jičína zabrat ve venkovním zápase s pražskými Bohemians. Favoritem byly domácí hráčky, ale Východočešky dokázaly přivézt tři body za těsnou výhru 6:5.

Zejména první třetina vyšla Jičínu na výbornou, když ji vyhrál 3:0. „Celé utkání probíhalo hrou nahoru a dolů, šance za šancí. Konečně nám přálo štěstí a i přes dvě neuznané branky jsme zvítězili. Pro diváky muselo být utkání velmi atraktivní,“ komentoval duel jičínský tábor. „Bohužel, díky tragické první třetině nám zápas nevyšel,“ hledal důvody porážky tým Bohemians.

Hattrickem se v utkání blýskla KRISTÝNA BACHMAIEROVÁ.

Jak zápas hodnotíte?
Zápas hodnotím samozřejmě kladně, protože jsme vyhrály a braly tři cenné body (usmívá se).

Co říkáte na svůj výkon a střeleckou formu, která se vás drží?
Musím říct, že jsem byla vcelku spokojená. Samochvála smrdí, ale zatím mi to střílí a běhá tak, jak má. Snad to vydrží i do dalších zápasů.

Kolikátý hattrick to pro vás Jičíně byl?
Myslím, že to byl druhý hattrick v Jičíně, ale nevím to jistě (usměje se).

Máte přehled, kolik hattricků už jste v kariéře stihla nasázet?
To opravdu netuším. Rozhodně ale tak, jak mi to nyní pálí za Jičín, mi to nikdy nikde nestřílelo. Nezbývá něž věřit, že to vydrží (usměje se).