První třetinu zahájily inkasovaným gólem, ekvilibristicky však vyrovnala Kristýna Bachmaierová. Pak si vzala slovo dvakrát Anet Jarolímová, její druhý gól se ocitl v nominaci na branku roku - fotbalový centr snášející se ze vzduchu napálila z voleje bekhendem přímo do šibenice! Tomuto kousku zatleskali i domácí diváci. Praha však stačila korigovat a do šaten se šlo za stavu 2:3. Druhé dějství KM automatik FBK Jičín prospal. Domácí se utrhli do vedení 6:3 a navíc dostali možnost hrát přesilovku. V ní však ukázala svou velikost a formu hrající trenérka a kapitánka Gabriela Žůrková. Ta během 12 vteřin dvakrát skórovala a hostující hráčky byly zpět ve hře o body. Poslední třetinu zahájil Jičín náporem, šance však nevyužil. Otřepané "nedáš-dostaneš" platilo i tentokrát a Tygřice šly do rozhodujícího trháku 8:5. Žůrková ještě korigovala a završila tak hattrick, nicméně body zůstaly v Praze. V tabulce extraligy patří nyní FBK Jičín 8. místo, v dalším kole přivítá v domácím prostředí devátý Tatran Střešovice Utkání se hraje až 17. listopadu od 15 hodin. Dílčí úspěch zaznamenal první útok Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová a Anet Jarolímová, když se v tabulce produktivity všechny dostaly do TOP 15, posledně jmenovaná je pak dokonce ve vedení kanadského bodování i tabulky střelkyň!

Tigers Praha - KM automatik FBK JIČÍN 8:6 (2:3,4:2, 2:1)

Sestava: Veronika Samková - Lucie Paulovičová, Nikola Kuchařová, Nikola Mrázková, Šárka Smetáková - Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová, Karolína Strejcovská, Zuzana Svobodová, Markéta Kosová, Šárka Chlumská, Markéta Gabrielová.

Hrdina týdne v kraji: Jiřička se zastřeloval, pak dal hattrick za šest minut