Nejprve se chtěl na vedoucí celek soutěže vytáhnout Náchod C s posilami z 1.ligy, jenže těžce narazil hned v první třetině. Postupně po brankách Schreiera, Hakena, Matyse a dvou gólů Štála šli jičínští florbalisté do trháku 5:0 a bylo po zápase, který se pak prakticky jen dohrával. Konečné skóre 7:4 bylo k Náchodu velmi milosrdné. Ve druhém duelu se Rokytnice připravila lépe, celé první dějství se hráči z města pohádek snažili najít skulinku v pevné obraně, povedlo se to až minutu před sirénou Dlouhému. Po nástupu do druhé třetiny a vyrovnání soupeře přišel jičínský uragán, postupně skórovali Novák, Kabelka, Matys, Štál, Dlouhý a opět Matys, skóre po dvou periodách bylo 7:1. Závěrečná část už byla pouze kosmetickou úpravou skóre, které bylo 8:3 pro Jičín.

Florbal Primátor Náchod C - KM automatik FBK Jičín 4:7.

KM automatik FBK Jičín - Rokytnice v Orl.h. 8:3.